Протокол 31-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок  денний

31 позачергової сесії VIII скликання

17.12.2018

 1. Про реорганізацію Іскренської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.(Коваль Д.)
 2. Про реорганізацію виконавчого комітету Іскренської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Коваль Д.)
 3. Про покладання обов’язків старости на Остапчука М.І. (Гукало О.)
 4. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Остапчука М.І. (Коваль Д.)
 5. Про внесення змін та доповнень до рішення від 05.04.2018 № 17-13/VIІI «Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади». (Коваль Д.)
 6. Про місце та режим роботи старости на території с. Іскрене та с. Георгіївка.   (Коваль Д.)
 7. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Гукало О.)
 8. Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Яценко І.)
 9. Про зміну кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Герус Т.)
 10. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції. (Герус Т.)
 11. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Іскренської загальноосівтньої школи І-ІІІ ступенів, її цілісного майнового комплексу, майна та земельної ділянки. (Каландирець І.)
 12. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Іскренської сільської бібліотеки-філіал Шполянської централізованої районної бібліотечної системи. (Яценко І.)
 13. Про ліквідацію Іскренського сільського Будинку культури. (Яценко І.)
 14. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Центр культури та дозвілля. (Яценко І.)
 15. Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2019-2021 роки. (Каландирець І.)
 16. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області  шкільного автобуса. (Каландирець І.)

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про реорганізацію Іскренської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію Іскренської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

2.Слухали: Про реорганізацію виконавчого комітету Іскренської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію виконавчого комітету Іскренської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

3.Слухали: Про покладання обов’язків старости на Остапчука М.І.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про покладання обов’язків старости на Остапчука М.І.» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Остапчука М.І.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Остапчука М.І.» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про внесення змін та доповнень до рішення від 05.04.2018                   № 17-13/VIІI  «Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення від 05.04.2018 № 17-13/VIІI  «Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про місце та режим роботи старости на території с. Іскрене та                                              с. Георгіївка.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про місце та режим роботи старости на території с. Іскрене та  с. Георгіївка» приймається,  додається.

7.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

8.Слухали: Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про зміну кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміну кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Іскренської загальноосівтньої школи І-ІІІ ступенів, її цілісного майнового комплексу, майна та земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Іскренської загальноосівтньої школи І-ІІІ ступенів, її цілісного майнового комплексу, майна та земельної ділянки»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Іскренської сільської бібліотеки-філіал Шполянської централізованої районної  бібліотечної системи.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Іскренської сільської бібліотеки-філіал Шполянської централізованої районної  бібліотечної системи»  приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про ліквідацію Іскренського сільського  Будинку культури.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ліквідацію Іскренського сільського  Будинку культу»  приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Центр культури та дозвілля.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про затвердження  Програми «Шкільний автобус»  на 2019-2021 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  Програми «Шкільний автобус»  на 2019-2021 роки»  приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про надання згоди на прийняття  в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області  шкільного автобуса.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття  в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області  шкільного автобуса»  приймається,  додається.

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту