Протокол 32-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок  денний

32 чергової сесії VIII скликання

від 20.12.2018 року

Загальні питання

 

Про надання часу для виступу по питанню № 31 порядку денного, директору комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської районної ради Толчініній О.І.

 1. Про затвердження штатного розпису Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 2. Про встановлення міському голові та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення та премії на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 3. Про скасування рішення № 58-4/V від 05.10.2018 р. «Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради». (Онищенко Н.)
 4. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки. (Карплевська Н.)
 5. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної                            медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Качан Н.)
 6. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Качан Н.)
 7. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Яценко І.)
 8. Про затвердження штатного розпису комунального закладу комунального закладу «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Яценко І.)
 9. Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв на 2019 рік. (Яценко І.)
 10. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Хапатько О.)
 11. Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Хапатько О.)
 12. Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Хапатько О.)
 13. Про затвердження штатних розписів по КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» на 2019 рік. (Науменко Т.)
 14. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Науменко Т.)
 15. Про затвердження Програми  та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр. (Герус Т.)
 16. Про затвердження  цільової  Програми    «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Герус Т.)
 17. Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних  і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019  рік. (Герус Т.)
 18. Про затвердження  цільової  Програми  Шполянської міської об’єднаної територіальної громади «Призовна дільниця» на 2019 рік. (Столяр О.)
 19. Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом та членів їх сімей на 2019 рік. (Столяр О.)
 20. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти на 2019 рік. (Каландирець І.)
 21. Про затвердження штатних розписів закладів позашкільної освіти на 2019 рік. (Каландирець І.)
 22. Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти на 2019 рік. (Каландирець І.)
 23. Про затвердження штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Каландирець І.)
 24. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.11.2018 № 27-12/ VIII «Про затвердження Положення про відділ освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Каландирець І.)
 25. Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади». (Плахотнюк Л.)
 26. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг. (Плахотнюк Л.)
 27. Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг. (Плахотнюк Л.)
 28. Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола.(Курінний І.)
 29. Про прийняття на баланс в комунальну власність відрізок газопроводу високого тиску по вул. Лип’янській, с. Лебедин. (Курінний І.)
 30. Про надання згоди по прийняттю на баланс житловий будинок по вул. Лип’нська, 17а, с. Лебедин. (Курінний І.)
 31. Про продовження договору оренди приміщень за адресою: вул. Соборна,45, м. Шпола. (Курінний І.)
 32. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будівлі КП «Готель «Шпола-центр». (Курінний І.)
 33. Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради. (Кучерява В.) (Знято з розгляду)
 34. Про затвердження штатних розписів по КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради. (Кучерява В.)
 35. Про затвердження Програми «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м.Звенигородка на 2019-2020 роки». (Кучерява В.)
 36. Про затвердження Програми «Про відшкодування за проїзд хворим дітям-інвалідам з діагнозом дитячий церебральний параліч, що проходять реабілітацію в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернат I-III ступенів-спортивний ліцей Звенигородської районної ради Черкаської області та осіб, які супроводжують», на 2019-2020 роки». (Кучерява В.)
 37. Про внесення змін до рішення від 11.05.2018 № 18-5/VIII «Про затвердження бюджетної Програми «Надання допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади 2019-2020 роки. (Кучерява В.)
 38. Про внесення змін до рішення від 05.09.2018 № 23-13/VIII «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна. (Хапатько О.)
 39. Про внесення змін до рішення від 05.10.2018 № 26-37/VIII «Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів». (Хапатько О.)
 40. Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської районної державної адміністрації на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 41. Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 42. Про прийняття та передачу на баланс основних засобів. (Курінний І.)
 43. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 13.09.2012 № 19-6/VI «Про затвердження порядку залучення замовників до пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Шпола. (Курінний І.)
 44. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 23.05.2011 № 6-4/VI «Про затвердження Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду споруд та інших приміщень, що належать до комунальної власності міста». (Курінний І.)
 45. Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до бюджету Шполянської об’єднаної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко Н.)
 46. Про звернення до прем’єр –міністра України Гройсмана В.Б. (Римлянська І.)
 47. Про затвердження цільової Програми Шполянської міської об’єднаної територіальної громади по підготовці до територіальної оборони на 2019 -2020 роки. (Столяр О.)
 48. Про скасування рішення від 26.10.2011 року «Про відрахування частини прибутку комунальних підприємств міста, за оренду нерухомого майна до міського бюджету. (Плетінь В.)
 49. Про збільшення розміру статутного капіталу КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Плетінь В.)
 50. Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади 2019-2020 роки. (Плетінь В.)
 51. Про затвердження Програми відшкодування втрат на перевезення пільгових категорій населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки. (Онищенко Н.)
 52. Про передачу в оренду комп’ютерної техніки. (Заєць С.)
 53. Про передачу в оренду комп’ютерної техніки. (Заєць С.)
 54. Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко Н.)
 55. Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2019 рік.(Онищенко Н.)
 56. Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств. (Онищенко Н.)
 57. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 58. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 59. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 60. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 61. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Плетінь В.)
 62. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Коваль Н.)
 63. Про міський бюджет на 2019 рік. (Онищенко Н.)

 

 

 

 

 

Земельні питання

 

 1. Про погодження місця розташування рекламного засобу на розі вулиць

Соборна – Кавказька, м. Шпола. (Курінний І.)

 1. Про погодження місця розташування рекламного засобу по вулиці Соборна, м. Шпола. (Курінний І.)
 2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 3. Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва.
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13. Про відмову у продовженні договору оренди землі, який зареєстровано 11.04.2005 номер запису 040579900042.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 06.02.2015 номер запису 8652050.
 16. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 17. Про затвердження актів приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.
 18. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000577.
 19. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000576.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 21. Про вилучення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 31.07.2014 номер запису 6549306.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 25. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Капустине.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни) с. Іскрене, с. Георгіївка.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни) с. Кримки.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни) с. Скотареве.
 30. Про скасування рішення Шполянської міської ради.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

 

Загальні  питання

Слухали: Про надання часу для виступу по питанню № 31 порядку денного, директору комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської районної ради Толчініній О.І.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання часу для виступу по питанню № 31 порядку денного, директору комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської районної ради Толчініній О.І.» не приймається.

 

1.Слухали: Про затвердження штатного розпису Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» приймається, додається.

2.Слухали: Про встановлення міському голові та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення  та премії на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення міському голові та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення  та премії на 2019 рік» приймається, додається.

3.Слухали: Про скасування рішення № 58-4/V від 05.10.2018 р. «Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про скасування рішення № 58-4/V від 05.10.2018 р. «Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради»» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про затвердження Програми висвітлення діяльності Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про затвердження Програми висвітлення діяльності Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про  затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної                            медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про  затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної  медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» приймається,  додається.

7.Слухали: Про затвердження  штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік» приймається,  додається.

8.Слухали: Про затвердження штатного розпису комунального закладу комунального закладу «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису комунального закладу комунального закладу «Публічна бібліотека                                 ім. А. Кримського» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв на 2019 рік» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»  приймається,  додається.

11.Слухали: Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»  приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про затвердження штатних розписів по КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатних розписів по  КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» на 2019 рік»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження Програми  та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми  та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на       2019-2020 рр.»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження  цільової  Програми    «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  цільової  Програми    «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних  і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019  рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних  і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019  рік»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про затвердження  цільової  Програми  Шполянської міської об’єднаної територіальної громади «Призовна дільниця» на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  цільової  Програми  Шполянської міської об’єднаної територіальної громади «Призовна дільниця» на 2019 рік»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом та членів їх сімей на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом та членів їх сімей на 2019 рік»  приймається, додається.

 

20.Слухали:. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти на 2019 рік

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти на 2019 рік»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про затвердження штатних розписів закладів позашкільної освіти на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатних розписів закладів позашкільної освіти на 2019 рік»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної  освіти на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної  освіти на 2019 рік» приймається, додається.

 

23.Слухали: Про затвердження штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату  Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату  Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.11.2018  № 27-12/ VIII «Про затвердження Положення про відділ освіти Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.11.2018 № 27-12/ VIII «Про затвердження Положення про відділ освіти Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»»  приймається, додається.

 

26.Слухали: Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг»  приймається, додається.

 

27.Слухали: Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг»  приймається, додається.

 

28.Слухали: Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола»  приймається, додається.

 

29.Слухали: Про прийняття  на баланс в комунальну власність відрізок газопроводу високого тиску  по вул. Лип’янській, с. Лебедин.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття  на баланс в комунальну власність відрізок газопроводу високого тиску  по вул. Лип’янській,                           с. Лебедин»  приймається, додається.

 

30.Слухали: Про надання згоди по прийняттю  на баланс житловий будинок по вул. Лип’нська, 17а, с. Лебедин.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди по прийняттю  на баланс житловий будинок по вул. Лип’нська, 17а, с. Лебедин»  приймається, додається.

 

31.Слухали: Про продовження договору оренди приміщень за адресою: вул. Соборна,45,  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження договору оренди приміщень за адресою: вул. Соборна,45,  м. Шпола»  приймається, додається.

 

32.Слухали: Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будівлі КП «Готель «Шпола-центр».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будівлі КП «Готель «Шпола-центр»»  приймається, додається.

 

33.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради»  не приймається.

 

34.Слухали: Про затвердження штатних розписів по  КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатних розписів по  КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради»  приймається, додається.

 

35.Слухали: Про затвердження Програми «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в                      КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м.Звенигородка на 2019-2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в  КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м.Звенигородка на 2019-2020 роки»»  приймається, додається.

 

36.Слухали: Про затвердження Програми «Про відшкодування за проїзд хворим дітям-інвалідам з діагнозом дитячий церебральний параліч, що проходять реабілітацію в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернат       I-III ступенів-спортивний ліцей Звенигородської районної ради Черкаської області та осіб, які супроводжують», на 2019-2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми «Про відшкодування за проїзд хворим дітям-інвалідам з діагнозом дитячий церебральний параліч, що проходять реабілітацію в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернат I-III ступенів-спортивний ліцей Звенигородської районної ради Черкаської області та осіб, які супроводжують», на 2019-2020 роки»»  приймається, додається.

 

37.Слухали: Про внесення змін до рішення від 11.05.2018 № 18-5/VIII «Про затвердження бюджетної Програми «Надання допомоги дітям – сиротам і дітям,  позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади       2019-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 11.05.2018 № 18-5/VIII «Про затвердження бюджетної Програми «Надання допомоги дітям – сиротам і дітям,  позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади       2019-2020 роки»  приймається, додається.

 

38.Слухали: Про внесення змін до рішення від 05.09.2018 № 23-13/VIII «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 05.09.2018 № 23-13/VIII «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна»  приймається, додається.

 

39.Слухали: Про внесення змін до рішення від 05.10.2018 № 26-37/VIII «Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 05.10.2018 № 26-37/VIII «Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів»»  приймається, додається.

 

40.Слухали: Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської  районної державної адміністрації на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської  районної державної адміністрації на 2019 рік»  приймається, додається.

 

41.Слухали: Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2019 рік»  приймається, додається.

 

42.Слухали: Про прийняття та передачу на баланс основних засобів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття та передачу на баланс основних засобів»  приймається, додається.

 

43.Слухали: Про внесення змін  до рішення сесії міської ради від 13.09.2012 № 19-6/VI «Про затвердження порядку залучення замовників до пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін  до рішення сесії міської ради від 13.09.2012 № 19-6/VI «Про затвердження порядку залучення замовників до пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Шпола»  приймається, додається.

 

44.Слухали: Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 23.05.2011 № 6-4/VI «Про затвердження Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду споруд та інших приміщень, що належать до комунальної власності міста».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 23.05.2011 № 6-4/VI «Про затвердження Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду споруд та інших приміщень, що належать до комунальної власності міста»»  приймається, додається.

45.Слухали: Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до бюджету Шполянської об’єднаної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до бюджету Шполянської об’єднаної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

46.Слухали: Про звернення до прем’єр –міністра України Гройсмана В.Б..

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до прем’єр –міністра України Гройсмана В.Б.»  приймається, додається.

 

47.Слухали: Про затвердження цільової Програми Шполянської міської об’єднаної територіальної громади по підготовці до  територіальної оборони на 2019 -2020 рок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження цільової Програми Шполянської міської об’єднаної територіальної громади по підготовці до  територіальної оборони на 2019 -2020 рок»  приймається, додається.

 

48.Слухали: Про скасування рішення від 26.10.2011 року «Про відрахування частини прибутку  комунальних підприємств міста, за оренду нерухомого майна до  міського бюджету.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення від 26.10.2011 року «Про відрахування частини прибутку  комунальних підприємств міста, за оренду нерухомого майна до  міського бюджету»  приймається, додається.

 

49.Слухали: Про збільшення розміру статутного капіталу                                               КП  «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про збільшення розміру статутного капіталу КП  «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

50.Слухали: Про затвердження Програми  організації та фінансування громадських робіт  населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади 2019-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми  організації та фінансування громадських робіт  населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади 2019-2020 роки»  приймається, додається.

 

51.Слухали: Про затвердження Програми відшкодування втрат на перевезення  пільгових категорій населення Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми відшкодування втрат на перевезення  пільгових категорій населення Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки»  приймається, додається.

 

52.Слухали: Про передачу в  оренду комп’ютерної техніки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в  оренду комп’ютерної техніки»  приймається, додається.

 

53.Слухали: Про передачу в  оренду комп’ютерної техніки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу в  оренду комп’ютерної техніки»  приймається, додається.

 

54.Слухали: Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

55.Слухали: Про затвердження  «Програми підтримки  поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  «Програми підтримки  поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2019 рік»  приймається, додається.

 

56.Слухали: Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств»  приймається, додається.

 

57.Слухали: Про затвердження передавальних актів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавальних актів»  приймається, додається.

 

58.Слухали: Про затвердження передавальних актів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавальних актів»  приймається, додається.

 

59.Слухали: Про затвердження передавальних актів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавальних актів»  приймається, додається.

 

60.Слухали: Про затвердження передавальних актів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавальних актів»  приймається, додається.

 

61.Слухали: Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

62.Слухали: Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»  приймається, додається.

 

63.Слухали: Про міський бюджет на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про міський бюджет на 2019 рік»  приймається, додається.

 

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу на розі вулиць Соборна – Кавказька, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу на розі вулиць Соборна – Кавказька, м. Шпола» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу по вулиці Соборна,   м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу по вулиці Соборна,   м. Шпола» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

4.Слухали: Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

7.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва» приймається, додається.

10.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

12.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про відмову у продовженні договору оренди землі, який зареєстровано 11.04.2005 номер запису 040579900042.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у продовженні договору оренди землі, який зареєстровано 11.04.2005 номер запису 040579900042»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 06.02.2015 номер запису 8652050.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 06.02.2015 номер запису 8652050»  приймається, додається.

 

17.Слухали:          Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про затвердження актів приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження актів приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000577.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000577»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000576.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000576»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про вилучення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 31.07.2014 номер запису 6549306».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 31.07.2014 номер запису 6549306»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»  приймається, додається.

 

26.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради»  приймається, додається.

 

27.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж с. Капустине.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж с. Капустине»  приймається, додається.

 

28.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни)  с. Іскрене, с. Георгіївка.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни)  с. Іскрене, с. Георгіївка»  приймається, додається.

 

29.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни)  с. Кримки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни)  с. Кримки»  приймається, додається.

 

30.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни)  с. Скотареве.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни)  с. Скотареве»  приймається, додається.

 

31.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради»  приймається, додається.

 

32.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту