Протокол 33-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

33 позачергової сесії VIIIскликання

26.12.2018

 

Загальні питання

 1. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». (Каландирець І.)
 2. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району. (Каландирець І.)
 3. Про встановлення надбавок, доплат та премій до посадового окладу і надання матеріальних допомог директору КНП «Шполянський ЦПМСД» Качан Н.Г. на 2019 рік. (Липенець Ю.)
 4. Про укладання договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: вул. Шевченка, 99, м. Шпола. (Курінний І.)
 5. Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м.Шпола. (Курінний І.)
 6. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетних установ-філіалів централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. (Яценко І.)
 7. Про скасування рішення Іскренської сільської ради від 19.06.2018 №33-2/VІІ «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Іскренської сільської ради на 2019 рік». (Римлянська І.)
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018  №20-2/VІІІ «Про встановлення податку  на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)
 10. Про скасування рішення Іскренської сільської ради від 19.06.2018 №33-4/VІІ «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Іскренської сільської ради на 2019 рік». (Римлянська І.)
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІІ «Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)
 12. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 № 20-4/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)

 

Земельне питання

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради

об’єднаної  територіальної громади Черкаської області Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради

об’єднаної  територіальної громади Черкаської області Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»» приймається, додається.

2.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради

об’єднаної  територіальної громади Черкаської області закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради

об’єднаної  територіальної громади Черкаської області закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району» приймається, додається.

3.Слухали: Про встановлення надбавок, доплат та премій до посадового окладу і надання матеріальних допомог директору КНП «Шполянський ЦПМСД» Качан Н.Г. на 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про встановлення надбавок, доплат та премій до посадового окладу і надання матеріальних допомог директору КНП «Шполянський ЦПМСД» Качан Н.Г. на 2019 рік» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про укладання договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: вул. Шевченка, 99, м. Шпола

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про укладання договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: вул. Шевченка, 99, м. Шпола» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м.Шпола» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетних установ-філіалів централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетних установ-філіалів централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей» приймається,  додається.

7.Слухали: Про скасування рішення Іскренської сільської  ради від 19.06.2018                       №33-2/VІІ «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Іскренської сільської ради на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Іскренської сільської  ради від 19.06.2018  №33-2/VІІ «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Іскренської сільської ради на 2019 рік»» приймається,  додається.

8.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від 26.06.2018 №20-2/VІІІ «Про встановлення податку  на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 26.06.2018  №20-2/VІІІ «Про встановлення податку  на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018  №20-3/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про скасування рішення Іскренської сільської  ради від 19.06.2018 №33-4/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Іскренської сільської ради на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Іскренської сільської  ради від 19.06.2018 №33-4/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Іскренської сільської ради на 2019 рік»»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІ «Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018  №20-5/VІІ «Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 № 20-4/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 № 20-4/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»»  приймається,  додається.

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається,  додається.

 

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту