Протокол 34-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

34 позачергової сесії VIII скликання

16.01.2019

 

Порядок денний

Загальні питання

  1. Про внесення змін у рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/VIII  «Про бюджет об’єднаної територіальної територіальної громади на 2019 рік».
  2. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  3. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 05.10.2018 №26-43/VІIІ.
  4. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області шкільних автобусів.
  5. Про призначення Струк Л.М. на посаду директора закладу дошкільної освіти № 5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
  6. Про внесення змін у рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32 -17/VIII  «Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019 рік».
  7. Про прийняття в комунальну власність частини майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.
  8. Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради.
  9. Про затвердження Статуту Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції.

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про внесення змін у рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/VIII  «Про бюджет об’єднаної територіальної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін у рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018  № 32-63/VIII  «Про бюджет об’єднаної територіальної територіальної громади на 2019 рік»» приймається, додається.

2.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін  до рішення Шполянської міської ради від 05.10.2018 №26-43/VІIІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін  до рішення Шполянської міської ради від 05.10.2018 №26-43/VІIІ» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області шкільних автобусів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області шкільних автобусів»  приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про призначення Струк Л.М. на посаду директора закладу дошкільної освіти № 5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про призначення Струк Л.М. на посаду директора закладу дошкільної освіти № 5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»  приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін у рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018  № 32 -17/VIII  «Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін у рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018  № 32 -17/VIII  «Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019 рік»»  приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про прийняття в комунальну власність частини майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність частини майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району»  приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради»  приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про затвердження Статуту Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції»  приймається,  додається.

 

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту