Протокол 36-ї сесії міської ради ІХ скликання

Порядок денний

36 чергової сесії ІХ скликання

від 06.04.2023

 

Загальні питання

 

  1. Про обрання секретаря Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади ІХ скликання (Гукало О.)
  2. Про внесення змін до рішення від 26.12.2022№33-13/ІХ  «Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік» (Гукало О.)
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020 №1-31/ІХ «Про утворення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та визначення його чисельності» (Герус Т.)
  4. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2021 №18-4/ІХ «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» (Герус Т.)
  5. Про порядок видачі свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського Підприємства (майновий сертифікат) (Коваль Д.)
  6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старосту Лозуватського старостинського округу (Гукало О.)
  7. Про умови оплати праці секретаря Шполянської міської ради ОТГ  на 2023 рік (Гукало О.)

 

 

 

 

 

 

Загальні  питання  

 

1.Слухали:  Про обрання секретаря Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади ІХ скликання.

Доповідала: Гукало О.П.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про обрання секретаря Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади ІХ скликання»  приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення від 26.12.2022 №33-13/ІХ  «Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік».

Доповідала: Гукало О.П.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 26.12.2022 №33-13/ІХ  «Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік»»  приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020           №1-31/ІХ «Про утворення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та визначення його чисельності».

Доповідала: Герус Т.Б.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020 №1-31/ІХ «Про утворення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та визначення його чисельності»»  приймається, додається.

 

4.Слухали:Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.202№18-4/ІХ «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідала: Герус Т.Б.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2021 №18-4/ІХ «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»»  приймається, додається.

 

5.Слухали: Про порядок видачі свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського Підприємства (майновий сертифікат).

Доповідав: Коваль Д.П.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про порядок видачі свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського Підприємства (майновий сертифікат)»  приймається, додається.

 

6.Слухали:  Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старосту Лозуватського старостинського округу.

Доповідала: Гукало О.П.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старосту Лозуватського старостинського округу»  приймається, додається.

 

7.Слухали:  Про умови оплати праці секретаря Шполянської міської ради ОТГ  на 2023 рік.

Доповідала: Гукало О.П.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про умови оплати праці секретаря Шполянської міської ради ОТГ  на 2023 рік»  приймається, додається.

 

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                 О. КОШОВИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту