Протокол 39-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний  

39 позачергова сесія VIIІ скликання

20.06.2019

 

Загальні питання

 1. Про призначення Діхтяр Т.М. на посаду директора Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  (Гукало О.)
 2. Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 3. Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 4. Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 5. Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Коваль Н.)
 6. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ (Римлянська І.)
 7. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІІ (Римлянська І.)
 8. Про затвердження інформаційних повідомлень про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами окремого майна (Курінний І.)
 9. Про погодження кандидатури на посаду заступника директора Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Хапатько О.)
 10. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018                    № 32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Онищенко Н.)

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Римлянська І.)
 2. Про вилучення з користування Шполянського заводу запасних частин земельної ділянки площею 14,1 га. (Римлянська І.)

 

 

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про призначення Діхтяр Т.М. на посаду директора  Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про призначення Діхтяр Т.М. на посаду директора  Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається, додається.

2.Слухали: Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» приймається, додається.

3.Слухали: Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік  .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік » приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ» приймається,  додається.

7.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІІ» приймається,  додається.

8.Слухали: Про затвердження інформаційних повідомлень про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами окремого майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних повідомлень про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами окремого майна» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про погодження кандидатури на посаду заступника директора                               Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження кандидатури на посаду заступника директора Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про внесення змін до  рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 №32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до  рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 №32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»»  приймається,  додається.

 

Земельні питання

 1.Слухали: Про надання дозволу КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

2.Слухали:Про вилучення з користування Шполянського заводу запасних частин ділянки площею 14,1 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення з користування Шполянського заводу запасних частин ділянки площею 14,1 га.» приймається, додається.

 

 

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту