Протокол 4-ї сесії міської ради ІХ скликання

Порядок денний

4 чергова сесія ІХ скликання

від 09.02.2021

 Загальні питання 

 1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (Мартиновська О.).
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 №2-69/IX                        «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік» (Мартиновська О.).
 3. Про затвердження кошторису доходів та видатків фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік (Мартиновська О.).
 4. Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2021 рік (Онищенко Н.)
 5. Про надання пільг особам з інвалідністю І та ІІ групи по зору ( (Онищенко Н.)
 6. Про внесення змін до рішення від 18.04.2019№37-22/ VIII«Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської  міської  ради об`єднаної територіальної громади» (Плахотнюк Л.)
 7. Про внесення змін до рішення від 19.03.2019 №36-3/ VIII«Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Шполянської міської  ради об`єднаної територіальної громади, затвердження Положення про відділ ЦНАП»  (Плахотнюк Л.)
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020№1-31/ІХ «Про утворення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та визначення його чисельності»             (Герус Т.)
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020№1-32/ІХ «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» (Герус Т.)
 10. Про затвердження Положення про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Леляк М.)
 11. Про внесення змін до п.2 рішення сесії Шполянської міської ради ОТГ від 23.10.2020 № 61-5/VІІІ «Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я» та затвердження статуту у новій редакції комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ (Курінна О.)
 12. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ (Уманець В.)
 13. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (Уманець В.)
 14. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (Уманець В.)
 15. Про встановлення директору КНП «Шполянська лікарня» Уманцю В.П. надбавок, премій та надання матеріальної допомоги на оздоровлення на 2021 рік (Гукало О.)
 16. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 № 2-63/IХ «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік» (Качан Н.)
 17. Про затвердження Статуту Васильківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 18. Про затвердження Статуту Водянського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 19. Про затвердження Статуту Журавського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 20. Про затвердження Статуту Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 21. Про затвердження Статуту Мар’янівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаської області Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 22. Про затвердження Статуту Терешківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 23. Про затвердження Статуту Сигнаївського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 24. Про затвердження Статуту Товмацького навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 25. Про затвердження Статуту Топильнянського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 26. Про затвердження Статуту Надточаївського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 27. Про затвердження Статуту Буртівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І ступеня» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 28. Про затвердження Статуту Соболівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І ступеня» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в новій редакції (Різник О.А.)
 29. Про внесення змін до абз.14 п.3 рішення сесіїШполянської міської ради ОТГ від 23.10.2020№ 61-7/VІІІ та затвердження статуту у новійредакції Комунальної установи «Інклюзивно –ресурсний центр» Шполянської міської ради ОТГ (Різник О.А.)
 30. Про зміни в Лозуватському закладі дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради    об’єднаної  територіальної громади (Різник О.А.)
 31. Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Гукало О.)
 32. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Гукало О.)
 33. Про внесення змін до деяких рішень Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Гукало О.)
 34. Про внесення змін до рішення від 22.12.2020№2-7/ІХ «Про затвердження структури Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на2021 рік» (Гукало О.)
 35. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад (Курінна О.)
 36. Про затвердження передавальних актів (Хапатько О.)
 37. Про затвердження штатного розпису КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції (Хапатько О.)
 38. Про створення філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Яценко І.)
 39. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Кравченка, 50, с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області (Курінний І.)
 40. Про затвердження актів на списання основних засобів (Курінний І.)
 41. Про внесення змін до рішення від 06.12.2017 № 5-20/VIІІ «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» (Курінний І.)
 42. Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна (Курінний І.)
 43. Про затвердження Положення про службу у справах дітей та соціального захисту населення Шполянської міської ради ОТГ (Кучерява В.)
 44. Про внесення змін до рішення від 28.01.2020 № 50-3/ VIІІ «Про затвердження Програми соціального захисту населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» (Онищенко Н.)
 45. Про реорганізацію КЗ «Краєзнавчий музей » шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Яценко І.)
 46. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади(Яценко І.)
 47. Про реорганізацію КЗ «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Яценко І.)
 48. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти (Різник О.А.)
 49. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади індивідуального визначеного майна Шполянської районної ради (Курінний І.)
 50. Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі за адресою: вул. Лозуватська, 60, м. Шпола (Курінний І.)
 51. Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі районного будинку культури ім. Гоголя за адресою: вул. Соборна, 8, м. Шпола (Курінний І.)
 52. Про передачу комунального майна в оперативне управління КНП “Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків”(Курінний І.)
 53. Про надання дозволу КНП “Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків” на проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. М. Амосова, 10, м. Шпола (Курінний І.)
 54. Про надання дозволу КНП “Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків” на проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Мар ’янівська, 5, м. Шпола (Курінний І.)
 55. Про надання дозволу КНП “Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків” на проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Соборна, 58, м. Шпола (Курінний І.)

 

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га.
 2. Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Водяне.
 3. Про передачу КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» у постійне користування земельної ділянки площею 1,5505 га.
 4. Про ініціювання передачі земельної ділянки державної власності площею 1,0 га у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 7. Про вилучення земельних ділянок під тимчасовими металевими гаражами.
 8. Про надання гр. Тітку А.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 9. Про надання гр. Бондаренко О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 10. Про надання гр. Зеленьку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,082  га в оренду.
 11. Про надання ФО-П Репях І.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,11 га в оренду.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,9540 га.
 13. Про вилучення з користування гр. Чугреєва О.В. земельної ділянки.
 14. Про надання гр. Самарь І.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га. в оренду.
 15. Про припинення договору про встановлення земельного сервітуту, який зареєстровано 19.12.2013 номер запису 3946726.
 16. Про надання гр. Бойченку О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,1912 га.
 18. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.
 19. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 20. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 21. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ярошенко Н.Я.
 23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1116 га що перебуває у спільній сумісній власності гр. Матвієнка О.С. та гр. Матвієнко І.В.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,2500 га що перебуває у приватній власності гр. Цегельнікова С. В.
 26. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.08.2020 № 58-38.13/VIII «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».
 27. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 13.10.2020 № 60-35.10/VIII «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок».
 28. Про надання гр. Страдецькому Є.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,23 га в оренду.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Сердюку І.А.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2804 га в оренду.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3997 га.
 32. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.11.2005 номер запису 040579900371.
 33. Про затвердження актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.
 34. Про надання гр. Шемет Я. Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га в оренду.
 35. Про надання гр. Савіовському Ю. П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га в оренду.
 36. Про надання гр. Савіовському Ю.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га в оренду.
 37. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 17,4642 га.
 38. Про надання гр. Ковалю С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0418 га для викупу.
 39. Про надання гр. Ковалю С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0267 га для викупу.
 40. Про надання гр. Савіних І.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,10 га в оренду.
 41. Про передачу ТОВ «Мар’янівка–Агро» земельної ділянки площею 23,1773 га. в оренду.
 42. Про надання гр. Капусті О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 43. Про передачу земельної ділянки площею 1,0433 га в оренду.
 44. Про відмову ПП «Влад – Г» в поновленні договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га.
 45. Про надання гр. Бондаренко Ж.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 46. Про надання гр. Дашку С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га в оренду.
 47. Внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.11.2020 номер запису 39405898.
 48. Внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 19.10.2020 номер запису 38791847.
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гегельському Р.В.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товмацькій сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Журавській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лозуватській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мар’яніській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).
 54. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 55. Про надання гр. Близнюку С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га в оренду.
 56. Про надання Богачу М. П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1388 га в оренду.
 57. Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею          0,01 га.
 58. Про надання КП «Комунальник» дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 59. Про відмову гр. Семенюк І.В. в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Титаренку А.Б.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Заболотньому В.С.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Решетняк В.Ф.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Діденко Н.М.
 64. Про надання гр. Волинець Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 65. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,9501 га.
 66. Про надання гр. Мартиновській М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 67. Про надання дозволу на розробку технічної документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,3999 га.
 68. Про надання гр. Пільгуну С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 69. Про надання гр. Шаркову О.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 70. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,7161 га.

 

 

 

 

 

Загальні  питання  

 

1.Слухали: Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 рік»  приймається, додається.

2.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020                         №2-69/IX    «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 №2-69/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік»» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження кошторису доходів та видатків фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження кошторису доходів та видатків фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік» приймається,  додається.

4.Слухали: Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2021 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області» на 2021 рік» приймається,  додаєть.

 

5.Слухали: Про надання пільг особам з інвалідністю І та ІІ групи по зору.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання пільг особам з інвалідністю                   І та ІІ групи по зору» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до рішення від 18.04.2019№37-22/ VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської  міської  ради об`єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 18.04.2019№37-22/ VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської  міської  ради об`єднаної територіальної громади»» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про внесення змін до рішення від 19.03.2019 №36-3/ VIII «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Шполянської міської  ради об`єднаної територіальної громади, затвердження Положення про відділ ЦНАП».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 19.03.2019 №36-3/ VIII «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади, затвердження Положення про відділ ЦНАП»» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020            №1-31/ІХ «Про утворення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та визначення його чисельності».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020 №1-31/ІХ «Про утворення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та визначення його чисельності»» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020            №1-32/ІХ «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2020 №1-32/ІХ «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження Положення про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до п.2 рішення сесії Шполянської міської ради ОТГ від 23.10.2020 № 61-5/VІІІ «Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я» та затвердження статуту у новій редакції комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до п.2 рішення сесії Шполянської міської ради ОТГ від 23.10.2020 № 61-5/VІІІ «Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я» та затвердження статуту у новій редакції комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                               М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ» приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                     М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                     М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                     М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                   М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                  М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про встановлення директору КНП «Шполянська лікарня» Уманцю В.П. надбавок, премій та надання матеріальної допомоги на оздоровлення на 2021 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення директору КНП «Шполянська лікарня» Уманцю В.П. надбавок, премій та надання матеріальної допомоги на оздоровлення на 2021 рік» приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 № 2-63/IХ «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 № 2-63/IХ «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про затвердження Статуту Васильківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа                          І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Васильківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про затвердження Статуту Водянського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Водянського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про затвердження Статуту Журавського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Журавського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про затвердження Статуту Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про затвердження Статуту Мар’янівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаської області Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Мар’янівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаської області Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про затвердження Статуту Терешківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Терешківського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про затвердження Статуту Сигнаївського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Сигнаївського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

24.Слухали: Про затвердження Статуту Товмацького навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Товмацького навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

25.Слухали: Про затвердження Статуту Топильнянського  навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Топильнянського  навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про затвердження Статуту Надточаївського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Надточаївського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

27.Слухали: Про затвердження Статуту Буртівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І ступеня» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Буртівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І ступеня» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області в новій редакції» приймається,  додається.

 

28.Слухали: Про затвердження Статуту Соболівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І ступеня» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Соболівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І ступеня» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області в  новій редакції» приймається,  додається.

 

29.Слухали: Про внесення змін до абз.14 п.3 рішення сесіїШполянської міської ради ОТГ від 23.10.2020№ 61-7/VІІІ та затвердження статуту у новійредакції Комунальної установи «Інклюзивно –ресурсний центр» Шполянської міської ради ОТГ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до абз.14 п.3 рішення сесіїШполянської міської ради ОТГ від 23.10.2020№ 61-7/VІІІ та затвердження статуту у новійредакції Комунальної установи «Інклюзивно –ресурсний центр» Шполянської міської ради ОТГ» приймається,  додається.

 

30.Слухали: Про зміни в  Лозуватському  закладі дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради    об’єднаної  територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни в  Лозуватському  закладі дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради    об’єднаної  територіальної громади» приймається,  додається.

 

31.Слухали: Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

32.Слухали: Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

33.Слухали: Про внесення змін до деяких рішень Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до деяких рішень Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 №2-7/ІХ «Про затвердження структури Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 №2-7/ІХ «Про затвердження структури Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

35.Слухали: Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» приймається,  додається.

 

36.Слухали: Про затвердження передавальних актів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавальних актів» приймається,  додається.

 

37.Слухали: Про затвердження штатного розпису КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження штатного розпису КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції» приймається,  додається.

 

38.Слухали: Про створення філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про створення філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

39.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул.  Кравченка, 50, с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по                                вул.  Кравченка, 50, с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області» приймається,  додається.

 

40.Слухали: Про затвердження актів на списання основних засобів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження актів на списання основних засобів» приймається,  додається.

 

41.Слухали: Про внесення змін до рішення від 06.12.2017  № 5-20/VIІІ «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 06.12.2017  № 5-20/VIІІ «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається,  додається.

 

42.Слухали: Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» приймається,  додається.

 

43.Слухали: Про затвердження Положення про службу у справах дітей та соціального захисту населення Шполянської міської ради ОТГ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про службу у справах дітей та соціального захисту населення Шполянської                                       міської ради ОТГ» приймається,  додається.

 

44.Слухали: Про внесення змін до рішення від 28.01.2020 № 50-3/ VIІІ «Про затвердження Програми соціального захисту населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 28.01.2020 № 50-3/ VIІІ «Про затвердження Програми соціального захисту населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки»» приймається,  додається.

 

45.Слухали: Про реорганізацію КЗ «Краєзнавчий музей» шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію КЗ «Краєзнавчий                               музей» шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

46.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

47.Слухали: Про реорганізацію КЗ «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію КЗ «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

48.Слухали: Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти» приймається,  додається.

 

49.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади індивідуального визначеного майна Шполянської районної ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади індивідуального визначеного майна Шполянської районної ради» приймається,  додається.

 

50.Слухали: Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі  за адресою: вул. Лозуватська, 60, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі  за адресою: вул. Лозуватська, 60, м. Шпола» приймається,  додається.

 

51.Слухали: Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі районного будинку культури ім. Гоголя  за адресою: вул. Соборна, 8,                                  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі районного будинку культури ім. Гоголя  за адресою: вул. Соборна, 8, м. Шпола» приймається,  додається.

 

52.Слухали: Про передачу комунального майна в оперативне управління       КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів                                                                   М.С. і О.С. Коломійченків».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу комунального майна в оперативне управління       КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів   М.С. і О.С. Коломійченків»» приймається,  додається.

 

53.Слухали: Про надання дозволу КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на  проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі  по вул. М. Амосова, 10, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на  проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі  по вул. М. Амосова, 10,                        м. Шпола» приймається,  додається.

 

54.Слухали: Про надання дозволу КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на  проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Мар ’янівська, 5, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на  проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Мар ’янівська, 5,                      м. Шпола » приймається,  додається.

 

55.Слухали: Про надання дозволу КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на  проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Соборна, 58, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про надання дозволу КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» на  проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Соборна, 58,              м. Шпола» приймається,  додається.

 

 

 

 

Земельні  питання

 

1.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною                                                площею 3,0 га» приймається, додається.

 

2.Слухали: Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Водяне.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Водяне» приймається, додається.

3.Слухали: Про передачу КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» у постійне користування земельної ділянки                   площею 1,5505 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» у постійне користування земельної ділянки    площею 1,5505 га» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про ініціювання передачі земельної ділянки державної власності площею 1,0 га у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ініціювання передачі земельної ділянки державної власності площею 1,0 га у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків    в м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків  в м. Шпола» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про вилучення земельних ділянок під тимчасовими металевими гаражами.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельних ділянок під тимчасовими металевими гаражами» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про надання гр. Тітку А.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Тітку А.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про надання гр. Бондаренко О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Бондаренко О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про надання гр. Зеленьку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею                                                  0,082  га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Зеленьку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею  0,082  га в оренду» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про надання  ФО-П  Репях І.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,11 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання  ФО-П  Репях І.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,11 га в оренду» приймається,  додається.

12.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,9540 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,9540 га» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про вилучення з користування гр. Чугреєва О.В. земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення з користування                                       гр. Чугреєва О.В. земельної ділянки» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про надання гр. Самарь І.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га. в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Самарь І.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га. в оренду» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про припинення договору про встановлення земельного сервітуту, який зареєстровано 19.12.2013 номер запису 3946726.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення договору про встановлення земельного сервітуту, який зареєстровано 19.12.2013 номер запису 3946726» приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про надання гр. Бойченку О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Бойченку О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,1912 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                          площею 4,1912 га» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про надання  громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання  громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо               відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ярошенко Н.Я.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                                           гр. Ярошенко Н.Я.» приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам» приймається,  додається.

 

24.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1116 га що перебуває у спільній сумісній власності гр. Матвієнка О.С. та гр. Матвієнко І.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1116 га що перебуває у спільній сумісній власності гр. Матвієнка О.С. та                                                                  гр. Матвієнко І.В.» приймається,  додається.

 

25.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,2500 га що перебуває у приватній власності гр. Цегельнікова С. В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,2500 га що перебуває у приватній власності гр. Цегельнікова С. В.» приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.08.2020 № 58-38.13/VIII «Про надання дозволів на розробку проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 07.08.2020 № 58-38.13/VIII «Про надання дозволів на розробку проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів»» приймається,  додається.

 

27.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 13.10.2020 № 60-35.10/VIII «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 13.10.2020 № 60-35.10/VIII «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок»» приймається,  додається.

 

28.Слухали: Про надання гр. Страдецькому Є.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,23 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Страдецькому Є.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,23 га в оренду» приймається,  додається.

29.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Сердюку І.А.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Сердюку І.А.» приймається,  додається.

 

30.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2804 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2804 га в оренду» приймається,  додається.

 

31.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3997 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3997 га» приймається,  додається.

 

32.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.11.2005 номер запису 040579900371.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.11.2005 номер запису 040579900371» приймається,  додається.

33.Слухали: Про затвердження актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність» приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про надання гр. Шемет Я.Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Шемет Я.Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га в оренду» приймається,  додається.

 

35.Слухали: Про надання гр. Савіовському Ю.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею   2,0 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Савіовському Ю.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га в оренду» приймається,  додається.

 

36.Слухали: Про надання гр. Савіовському Ю.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про надання гр. Савіовському Ю.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га в оренду» приймається,  додається.

 

37.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 17,4642 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                        площею 17,4642 га» приймається,  додається.

 

38.Слухали: Про надання гр. Ковалю С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0418 га для викупу.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Ковалю С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0418 га для викупу» приймається,  додається.

 

39.Слухали: Про надання гр. Ковалю С.В. дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0267 га для викупу.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Ковалю С.В. дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0267 га для викупу» приймається,  додається.

 

40.Слухали: Про надання гр. Савіних І.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,10 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Савіних І.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,10 га в оренду» приймається,  додається.

 

41.Слухали: Про передачу ТОВ «Мар’янівка–Агро» земельної ділянки площею 23,1773 га.  в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу ТОВ «Мар’янівка–Агро» земельної ділянки площею 23,1773 га.  в оренду» приймається,  додається.

 

42.Слухали: Про надання гр. Капусті О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Капусті О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

43.Слухали: Про передачу земельної ділянки площею 1,0433 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу земельної ділянки                                   площею 1,0433 га в оренду» приймається,  додається.

 

44.Слухали: Про відмову ПП «Влад – Г» в поновленні договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову ПП «Влад – Г» в поновленні договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га» приймається,  додається.

 

45.Слухали: Про надання гр. Бондаренко Ж.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Бондаренко Ж.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

46.Слухали: Про надання гр. Дашку С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,04 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Дашку С.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,04 га в оренду» приймається,  додається.

 

47.Слухали: Внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.11.2020 номер запису 39405898.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.11.2020 номер запису 39405898» приймається,  додається.

 

48.Слухали: Внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 19.10.2020 номер запису 38791847.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 19.10.2020 номер запису 38791847» приймається,  додається.

 

49.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гегельському Р.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                  гр. Гегельському Р.В.» приймається,  додається.

 

50.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товмацькій сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товмацькій сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів)» приймається,  додається.

 

51.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Журавській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Журавській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів)» приймається,  додається.

 

52.Слухали: Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Лозуватській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Лозуватській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів)» приймається,  додається.

53.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мар’яніській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мар’яніській сільській раді в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розміщення полігону твердих побутових відходів)» приймається,  додається.

 

54.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель» приймається,  додається.

 

55.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель» приймається,  додається.

 

56.Слухали: Про надання Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1388 га в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1388 га в оренду» приймається,  додається.

 

57.Слухали: Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею                                     0,01 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею  0,01 га» приймається,  додається.

 

58.Слухали: Про надання КП «Комунальник» дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання КП «Комунальник» дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» приймається,  додається.

 

59.Слухали: Про відмову гр. Семенюк І.В. в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову гр. Семенюк І.В. в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної                         ділянки» приймається,  додається.

 

60.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Титаренку А.Б.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                       гр. Титаренку А.Б.» приймається,  додається.

 

61.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Заболотньому В.С.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                     гр. Заболотньому В.С.» приймається,  додається.

 

62.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Решетняк В.Ф.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                               гр. Решетняк В.Ф. » приймається,  додається.

 

63.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Діденко Н.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                          гр. Діденко Н.М. » приймається,  додається.

 

64.Слухали: Про надання гр. Волинець Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Волинець Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

65.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,9501 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                                   площею 0,9501 га» приймається,  додається.

 

66.Слухали: Про надання гр. Мартиновській М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Мартиновській М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної                         ділянки» приймається,  додається.

67.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,3999 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                                  площею 6,3999 га» приймається,  додається.

 

68.Слухали: Про надання гр. Пільгуну С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Пільгуну С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

69.Слухали: Про надання гр. Шаркову О.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Шаркову О.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

70.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,7161 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                             площею 3,7161 га» приймається,  додається.

 

 

 

Міський голова                                                                     С. КРАВЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту