Протокол 40-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

40  позачергова сесія VIIІ скликання

від 09.07.2019

Загальні   питання

 1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року (Онищенко Н.)
 2. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (Онищенко Н.)
 3. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Чорновола, 5, с. Скотареве (Курінний І.)
 4. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою:                     вул. Кушнова, 59, с. Скотареве (Курінний І.)
 5. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна ½ будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою:                                           вул. Кушнова, 15, с. Скотареве  (Курінний І.)
 6. Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола  (Курінний І.)
 7. Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м. Шпола (Курінний І.)
 8. Про списання основних засобів (Курінний І.В.)
 9. Про списання товарно-матеріальних цінностей КП «Шполянське підприємство теплових мереж» (Курінний І.)
 10. Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування  інфраструктури об’єднаних територіальних громад (Коваль Н.)
 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 02.11.2017 року №9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» (Коваль Д.)
 12. Про затвердження акту приймання-передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей, що знаходяться на відповідальному зберіганні Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник» (Каландирець І.)
 13. Про звільнення Базилевської Зінаїди Миколаївни з посади директора Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області (Каландирець І.)

 

Земельні питання

 1. Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та вул. Калигірська (Курінний І.)
 2. Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та пров. Сагайдачного (Курінний І.)
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі    (на місцевості). (Римлянська І.)
 4. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (Римлянська І.)
 5. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (Римлянська І.)
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Римлянська І.)
 7. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола (Римлянська І.)
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 7,4572 га.(Римлянська І.)
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,5 га.(Римлянська І.)
 10. Про затвердження акту приймання – передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.(Римлянська І.)
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.)
 12. Про припиненн, шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 17.01.2014 номер запису 7726298.(Римлянська І.)
 13. Про передачу гр. Самарь І.О. земельної ділянки в оренду.(Римлянська І.)
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.)
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.(Римлянська І.)
 16. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 17. Про надання дозволу гр. Кравченко І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Римлянська І.)
 18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,3767 га.(Римлянська І.)
 19. Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га.(Римлянська І.)
 20. Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га (Римлянська І.)

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року» приймається, додається.

2.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018   № 32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2018 № 32-63/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою:                             вул. Чорновола, 5, с. Скотареве.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Чорновола, 5, с. Скотареве» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою:                                           вул. Кушнова, 59, с. Скотареве.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Кушнова, 59, с. Скотареве» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  ½ будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою:  вул. Кушнова, 15, с. Скотареве .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  ½ будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою:  вул. Кушнова, 15, с. Скотареве » приймається, додається.

 

6.Слухали: Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою:                               вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола» приймається,  додається.

7.Слухали: Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Соборна, 11, м. Шпола» приймається,  додається.

8.Слухали: Про списання основних засобів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про списання основних засобів» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про списання товарно-матеріальних цінностей КП «Шполянське підприємство теплових мереж».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про списання товарно-матеріальних цінностей КП «Шполянське підприємство теплових мереж»» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування  інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування  інфраструктури об’єднаних територіальних громад»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 02.11.2017 року №9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 02.11.2017 року №9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про затвердження акту приймання-передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей, що знаходяться на відповідальному зберіганні Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження акту приймання-передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей, що знаходяться на відповідальному зберіганні Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник»»  приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про звільнення Базилевської Зінаїди Миколаївни з посади директора Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звільнення Базилевської Зінаїди Миколаївни з посади директора Іскренського закладу дошкільної освіти «Півник» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області»  приймається, додається.

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та вул. Калигірська.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та вул. Калигірська» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та пров. Сагайдачного.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу на перехресті вул. Благовісна та пров. Сагайдачного» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі    (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі    (на місцевості)» приймається,  додається.

4.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

7.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 7,4572 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                       площею 7,4572 га» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,5 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 8,5 га» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про затвердження акту приймання – передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження акту приймання – передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

12.Слухали: Про припиненн, шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 17.01.2014 номер запису 7726298.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припиненн, шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 17.01.2014 номер запису 7726298»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про передачу гр. Самарь І.О. земельної ділянки в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу гр. Самарь І.О. земельної ділянки в оренду»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про надання дозволу гр. Кравченко І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу гр. Кравченко І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,3767 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                              площею 2,3767 га»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі на земельні ділянки загальною площею 13,12 га»  приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                             С. Кравченко

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту