Протокол 44-ї сесії міської ради ІХ скликання

Порядок денний

44 позачергової сесії ІХ скликання

від 26.09.2023

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2022 №33-1/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2023 рік» (бюджетна, Мартиновська О.В.)
 2. Про внесення змін  до рішення від 26.12.2022 №33-13/ІХ «Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік» (Гукало О., регламентна, бюджетна)
 3. Про затвердження Положення про сектор інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Шполянської міської ради ОТГ (Карплєвська Н., регламентна)
 4. Про затвердження Положення про відділ публічних закупівель Шполянської міської ради ОТГ (Курінний Ю., регламентна)
 5. Про затвердження Положення про відділ інвестиційного та соціально-економічного розвитку Шполянської міської ради ОТГ (Захарчук В., регламентна)
 6. Про внесення доповнень до рішення Шполянської міської ради від 09.02.2021 № 4-10/ІХ «Про затвердження Положення «Про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» ( Коваль Д., регламентна, комунальна)
 7. Про затвердження Положення про відділ усправах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради ОТГ (Хапатько О.В., регламентна)
 8. Про  внесення змін до рішення Шполянської міської ради ОТГ від 21.02.2023  №34-27/ІХ «Про затвердження «Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки  на 2023 рік»(Регламентна, бюджетна,Онищенко)

 

Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про поновлення договорів оренди землі.
 3. Про розгляд звернення Громадської організації «Риболовів – любителів» Джерело» щодо спільного обслуговування та утримання водного об’єкту (ставок) площею 121,1143 га.
 4. Про припинення договору оренди землі №208 від 29.10.2019, який зареєстровано 29.10.2019 номер запису 33927581.
 5. Про передачу гр. Денисенку Є.В. земельної ділянки площею 0,2500 га в оренду.
 6. Про надання ТОВ “АКЕСО” дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га для встановлення сервітуту.

 

 

Загальні  питання  

 

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2022 №33-1/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідала: Мартиновська О.В.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2022 №33-1/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2023 рік»»  приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін  до рішення від 26.12.2022 №33-13/ІХ «Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік».

Доповідала: Гукало О.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін  до рішення від 26.12.2022 №33-13/ІХ «Про затвердження структури та штатного розпису Шполянської міської ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік»»  приймається, додається.

 

3.Слухали: Про затвердження Положення про сектор інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Шполянської міської ради ОТГ .

Доповідала: Карплевська Н.О.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про сектор інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Шполянської міської ради ОТГ »  приймається, додається.

 

4.Слухали: Про затвердження Положення про відділ публічних закупівель Шполянської міської ради ОТГ .

Доповідав: Курінний Ю.В.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ публічних закупівель Шполянської міської ради ОТГ»  приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження Положення про відділ інвестиційного та соціально-економічного розвитку Шполянської міської ради ОТГ.

Доповідала: Захарчук В.В.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ інвестиційного та соціально-економічного розвитку Шполянської міської ради ОТГ»  приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення доповнень до рішення Шполянської міської ради від 09.02.2021 № 4-10/ІХ «Про затвердження Положення «Про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідав: Коваль Д.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення доповнень до рішення Шполянської міської ради від 09.02.2021 № 4-10/ІХ «Про затвердження Положення «Про виявлення, взяття на облік безхазяйного майна та прийняття такого майна у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»»  приймається, додається.

 

7.Слухали: Про затвердження Положення про відділ усправах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради ОТГ.

Доповідала: Хапатько О.В.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ усправах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради ОТГ»  приймається, додається.

 

8.Слухали: Про  внесення змін до рішення Шполянської міської ради ОТГ від 21.02.2023  №34-27/ІХ «Про затвердження «Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки  на 2023 рік».

Доповідала: Онищенко Н.В.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про  внесення змін до рішення Шполянської міської ради ОТГ від 21.02.2023  №34-27/ІХ «Про затвердження «Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки  на 2023 рік»»  приймається, додається.

 

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Доповідала: Заєць С.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)»  приймається, додається.

 

2.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі.

Доповідала: Заєць С.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі»  приймається, додається.

 

3.Слухали: Про розгляд звернення Громадської організації «Риболовів – любителів» Джерело» щодо спільного обслуговування та утримання водного об’єкту (ставок)  площею 121,1143 га.

Доповідав: Заєць С.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд звернення Громадської організації «Риболовів – любителів» Джерело» щодо спільного обслуговування та утримання водного об’єкту (ставок)  площею 121,1143 га»  приймається, додається.

 

4.Слухали: Про припинення договору оренди землі №208 від 29.10.2019, який зареєстровано 29.10.2019 номер запису 33927581.

Доповідав: Заєць С.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення договору оренди землі №208 від 29.10.2019, який зареєстровано 29.10.2019 номер запису 33927581»  приймається, додається.

 

5.Слухали: Про передачу гр. Денисенку Є.В. земельної ділянки площею 0,2500 га в оренду.

Доповідала: Заєць С.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу гр. Денисенку Є.В. земельної ділянки площею 0,2500 га в оренду»  приймається, додається.

 

6.Слухали: Про надання  ТОВ “АКЕСО” дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га для встановлення сервітуту.

Доповідав: Заєць С.П.

Виступив: Кошовий О.І.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання  ТОВ “АКЕСО” дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га для встановлення сервітуту»  приймається, додається.

 

 

 

В.о. міського голови                                                                     О.КОШОВИЙ

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту