Протокол 50-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

50  позачергова сесія VIIІ скликання

від  28.01.2020

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Онищенко Н.)
 2. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік(Онищенко Н.)
 3. Про затвердження Програми соціального захисту населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки (Онищенко Н.)
 4. Про добровільне приєднання територіальної громади села Терешки та селища Ховківки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади (Антощенко А.)
 5. Про реорганізацію Терешківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади(Антощенко А.)
 6. Про реорганізацію виконавчого комітету Терешківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Антощенко А.)
 7. Про покладання обов’язків старости села Терешки та селища Ховківка на Драчову Валентину Борисівну(Гукало О.)
 8. Про місце та режим роботи старости на території громади села Терешки та селища Ховківки (Антощенко А.)
 9. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Драчову В.Б. (Антощенко А.)
 10. Про внесення змін до рішення № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради»
 11. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Гукало О.)
 12. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Герус Т.)
 13. Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Герус Т.)
 14. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019 № 46-13/VІІІ «Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного  підприємства Шполянський центр первинної  медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Качан Н.)
 15. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2020 рік (Кукуріка Ю.)
 16. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-15/VІІІ. (Римлянська І.)
 17. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-13/VІІІ. (Римлянська І.)
 18. Про передачу активів на баланс КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Курінний І.)
 19. Про повернення на доопрацювання пропозиції щодо добровільного приєднання територіальної громади с. Соболівка (з додатками) (Коваль Д.)
 20. Про внесення змін до рішення «Про встановлення єдиного податку(спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Коваль Д.)
 21. Про внесення змін до рішень міської ради № 39-5/VІІІ від 20.06.2019 та № 44-13/VІІІ від 04.10.2019 (Коваль Д.)

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по вул. М. Старицького, 57, м. Шпола. (Курінний І.)
 2. Про затвердження детального плану території за адресою: вул. І. Піддубного  м. Шпола. (Курінний І.)
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 4. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 5. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 6. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4083 га.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кошовій О.М.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для продажу на земельних торгах (аукціоні) площею 1,2974 га.
 10. Про погодження передачі у власність земельної ділянки гр. Бабану Ю.О.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,0 га.
 12. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 №47-13.16/VІІІ.
 13. Про надання гр. Юхименку С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

Загальні  питання

 

1.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»»  приймається, додається.

2.Слухали: Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження Програми соціального захисту населення Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми соціального захисту населення Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про добровільне приєднання територіальної громади села Терешки та селища Ховківки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Терешки та селища Ховківки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про реорганізацію Терешківської  сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію Терешківської  сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про реорганізацію виконавчого комітету Терешківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію виконавчого комітету Терешківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про покладання обов’язків старости села Терешки  та селища Ховківка на Драчову Валентину Борисівну.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків старости села Терешки  та селища Ховківка на Драчову Валентину Борисівну» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про місце та режим роботи старости на території громади села Терешки та селища Ховківки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про місце та режим роботи старости на території громади села Терешки та селища Ховківки» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Драчову В.Б.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Драчову В.Б.» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про внесення змін до рішення № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради»» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019 № 46-13/VІІІ «Про затвердження Програми  розвитку комунального некомерційного  підприємства Шполянський центр первинної  медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019    № 46-13/VІІІ «Про затвердження Програми  розвитку комунального некомерційного  підприємства Шполянський центр первинної  медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2020 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «: Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2020 рік» приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017  №6-15/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-15/VІІІ» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-13/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-13/VІІІ» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про передачу активів на баланс КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу активів на баланс КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про повернення на доопрацювання пропозиції щодо добровільного приєднання територіальної громади с. Соболівка (з додатками).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про повернення на доопрацювання пропозиції щодо добровільного приєднання територіальної громади  с. Соболівка (з додатками)» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін до рішення «Про встановлення єдиного податку(спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення «Про встановлення єдиного податку(спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до рішень міської ради № 39-5/VІІІ від 20.06.2019 та  № 44-13/VІІІ від 04.10.2019.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішень міської ради № 39-5/VІІІ від 20.06.2019 та № 44-13/VІІІ від 04.10.2019» приймається,  додається.

 

 

 

Земельні  питання

 

1.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по вул. М. Старицького, 57, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по вул. М. Старицького, 57, м. Шпола» приймається, додається.

2.Слухали: Про затвердження детального плану території за адресою:  вул. І. Піддубного  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території за адресою: вул. І. Піддубного  м. Шпола» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,   додається.

 

4.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4083 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4083 га» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кошовій О.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  гр. Кошовій О.М.» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для продажу на земельних торгах (аукціоні) площею 1,2974 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для продажу на земельних торгах (аукціоні) площею 1,2974 га» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про погодження передачі у власність земельної ділянки гр. Бабану Ю.О.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження передачі у власність земельної ділянки   гр. Бабану Ю.О.» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,0 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,0 га» приймається,   додається.

 

12.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019   №47-13.16/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019  №47-13.16/VІІІ» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про надання гр. Юхименку С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Юхименку С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

 

Міський голова                                                                                С. Кравченко

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту