Протокол 54-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

54 позачергова сесія VIIІ скликання

від  02.04.2020

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2019        № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Онищенко Н.)
 2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період (Онищенко Н.)
 3. Про продовження терміну дії контракту із Гончарем О.А., директором Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Гукало О.)
 4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019   № 46-13/VIII «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Качан Н.)
 5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019 № 46-14/VIII «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»   (Качан Н.)
 6. Про приєднання філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Яценко  І.)
 7. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2020 рік (Яценко  І.)
 8. Про позичку активів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Курінний І.)
 9. Про позичку активів КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Курінний І.)
 10. Про внесення змін в рішення «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Онищенко Н.)
 11. Про звільнення Перемот С.М. з посади директора комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» в порядку переведення до комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (Гукало О.)
 1. Про внесення змін до рішення від 12.2018 № 32-35/ VIIІ «Про затвердження Програми «Відшкодування  за проїзд  хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м. Звенигородка  на 2019-2020 роки» (Кучерява В.)

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,9000 га.
 2. Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 17.02.2020  номер запису 35574136.
 3. Про передачу гр. Чайці О.Ю. земельної ділянки площею 0,1184 га  в оренду.
 4. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 17.03.2020 №53-17.5/VІІІ.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Василику А.Б.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Капусті І.В.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кучеренку К.О.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Врадію В.Д.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Несторовичу М.М.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гонцепарову А.В.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Полубінському Р.А.

 

Загальні  питання

 

1.Слухали: Про внесення змін до рішення  міської ради від 23.12.2019 № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення  міської ради від 23.12.2019 № 47-2/VIII  «Про бюджет Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»»  приймається, додається.

2.Слухали: Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період» приймається, додається.

3.Слухали: Про продовження терміну дії контракту із Гончарем О.А., директором Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області .

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про продовження терміну дії контракту із Гончарем О.А., директором Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019  № 46-13/VIII «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019  № 46-13/VIII «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019 № 46-14/VIII «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 03.12.2019 № 46-14/VIII «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про приєднання філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про приєднання філій комунального закладу «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2020 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2020 рік» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про позичку активів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про позичку активів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про позичку активів КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про позичку активів КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про внесення змін в рішення «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін в рішення «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» приймається,  додається.

11.Слухали: Про звільнення Перемот С.М. з посади директора комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» в порядку переведення до комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звільнення Перемот С.М. з посади директора комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості» в порядку переведення до комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про внесення змін до рішення від 20.12.2018 № 32-35/ VIIІ «Про затвердження  Програми  «Відшкодування  за проїзд  хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу          м. Звенигородка  на 2019-2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про внесення змін до рішення від 20.12.2018 № 32-35/ VIIІ «Про затвердження  Програми  «Відшкодування  за проїзд  хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м. Звенигородка  на 2019-2020 роки»» приймається,  додається.

 

 

Земельні  питання

 

1.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,9000 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,9000 га» приймається, додається.

2.Слухали: Про припинення, шляхом розірвання,   договору оренди землі, який зареєстровано 17.02.2020  номер запису 35574136.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення, шляхом розірвання,  договору оренди землі, який зареєстровано 17.02.2020  номер запису   35574136» приймається, додається.

3.Слухали: Про передачу гр. Чайці О.Ю. земельної  ділянки площею 0,1184 га  в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу гр. Чайці О.Ю. земельної  ділянки площею 0,1184 га  в оренду» приймається,   додається.

 

4.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 17.03.2020 №53-17.5/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 17.03.2020 №53-17.5/VІІІ» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Василику А.Б.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  гр. Василику А.Б.» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Капусті І.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Капусті І.В.» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Кучеренку К.О.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність   гр. Кучеренку К.О.» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Врадію В.Д.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Врадію В.Д.» приймається,  додається.

9.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Несторовичу М.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  гр. Несторовичу М.М.» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гонцепарову А.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  гр. Гонцепарову А.В.» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Полубінському Р.А.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність           гр. Полубінському Р.А.» приймається,   додається.

 

 

 

Міський голова        С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту