Протокол 55-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

55 позачергова сесія VIIІ скликання

20.05.2020

 

 

Загальні питання

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради  від 23.12.2019 № 47-2/ VІІІ «Про бюджет Шполянської  міської  об’єднаної  територіальної громади на  2020 рік».
 2. Про надання згоди на прийняття у власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади телемедичного обладнання (Заєць С.)
 3. Про затвердження актів приймання – передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей.
 4. Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період (Науменко Т.)

 

Земельні питання

 

 1. Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Степана Бена,97, м. Шпола (Курінний І.)
 2. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Чорновола, м. Шпола (Курінний І.)
 3. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборна,47-а, м. Шпола (Курінний І.)
 4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Римлянська І.)
 5. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок (Римлянська І.)
 6. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок (Римлянська І.)
 7. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Римлянська І.)
 8. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола (Римлянська І.)
 9. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян. (Римлянська І.)
 10. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 05.06.2019 №38-26.35/VІІІ (Римлянська І.)
 11. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 03.12.2019 № 46-42.6/VIII (Римлянська І.)
 12. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 28.01.2020 № 50-22.4/VIII (Римлянська І.)
 13. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020 № 52-38.3/VІІІ (Римлянська І.)
 14. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020 №52-38.4/VІІІ (Римлянська І.)
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 14,5272 га. (Римлянська І.)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4787 га (Римлянська І.)
 17. Про передачу КЗ «Центр культури та дозвілля» у постійне користування земельної ділянки площею 0,4083 га (Римлянська І.)
 18. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1401 га, яка розташована за адресою: вул. Волонтерська,  34-а,  м. Шпола (Римлянська І.)
 19. Про проведення повторних земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,1388 га (Римлянська І.)
 20. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (Римлянська І.)
 21. Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Екостав №1» (Римлянська І.)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гербяку Ю.Л. (Римлянська І.)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Коліснику Г.Б. (Римлянська І.)
 24. Про надання гр. Корнієнко О. Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мар’яшу С. Р. (Римлянська І.)
 26. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 03.12.2019 № 46-46.72/VІІІ (Римлянська І.)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бойку С.П. (Римлянська І.)
 28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність (Римлянська І.)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Завгородньому М.В. (Римлянська І.)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Сімону С.П. (Римлянська І.)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,6823 га (Римлянська І.)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Чорногалу А.В. (Римлянська І.)
 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,6 га (Римлянська І.)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ремезу М.І. (Римлянська І.)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1578га (Римлянська І.)
 36. Про надання гр. Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Римлянська І.)
 37. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га (Римлянська І.)
 38. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 17.03.2020 № 53-17.1/VIII (Римлянська І.)
 39. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,4906 га (Римлянська І.)
 40. Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 41. Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2681 га.

 

 

 

 

Загальні  питання

 

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від 23.12.2019       № 47-2/ VІІІ «Про бюджет Шполянської  міської  об’єднаної  територіальної громади на    2020 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 23.12.2019   № 47-2/ VІІІ «Про бюджет Шполянської  міської  об’єднаної  територіальної громади на    2020 рік»»  приймається, додається.

2.Слухали: Про надання згоди на прийняття у власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади телемедичного обладнання.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття у власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади телемедичного обладнання» приймається, додається.

3.Слухали: Про затвердження актів приймання – передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження актів приймання – передачі необоротних активів, матеріальних цінностей та запасів, цінностей» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження рішення виконавчого комітету Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади, прийнятого в міжсесійний період» приймається,  додається.

 

Земельні  питання

 

1.Слухали: Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Степана Бена,97, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території за адресою: вул. Степана Бена,97, м. Шпола» приймається, додається.

2.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Чорновола, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Чорновола,  м. Шпола» приймається, додається.

3.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборна,47-а, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, яка розташована по вул. Соборна,47-а,  м. Шпола» приймається,   додається.

 

4.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі   (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі   (на місцевості)» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про вилучення земельних ділянок з користування  громадян.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельних ділянок з користування  громадян» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради   від 05.06.2019 №38-26.35/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради   від 05.06.2019 №38-26.35/VІІІ» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 03.12.2019 № 46-42.6/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 03.12.2019 № 46-42.6/VIII» приймається,   додається.

 

12.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради   від 28.01.2020 № 50-22.4/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради   від 28.01.2020 № 50-22.4/VIII» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради  від 19.02.2020  № 52-38.3/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради  від 19.02.2020   № 52-38.3/VІІІ» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020    №52-38.4/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020    №52-38.4/VІІІ» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 14,5272 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею                         14,5272 га» приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4787 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4787 га» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про передачу КЗ «Центр культури та дозвілля» у постійне користування земельної ділянки площею 0,4083 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу КЗ «Центр культури та дозвілля» у постійне користування земельної ділянки площею 0,4083 га» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1401 га, яка розташована за адресою:                           вул. Волонтерська,  34-а,  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1401 га, яка розташована за адресою: вул. Волонтерська,  34-а,  м. Шпола» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про проведення повторних земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,1388 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення повторних земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,1388 га» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про надання дозволу на розробку проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про розгляд звернення місцевої громадської організації                          «Екостав №1».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Екостав №1»» приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гербяку Ю.Л.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гербяку Ю.Л.» приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Коліснику Г.Б.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                            гр. Коліснику Г.Б.» приймається,  додається.

 

24.Слухали: Про надання гр. Корнієнко О. Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Корнієнко О. Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

25.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мар’яшу С. Р.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність              гр. Мар’яшу С. Р.» приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про скасування рішення Шполянської  міської ради від 03.12.2019   № 46-46.72/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської  міської ради від 03.12.2019 № 46-46.72/VІІІ» приймається,  додається.

 

27.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бойку С.П.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бойку С.П.» приймається,  додається.

 

28.Слухали: Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність» приймається,  додається.

 

29.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Завгородньому М.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                     гр. Завгородньому М.В.» приймається,  додається.

 

30.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Сімону С.П.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Сімону С.П.» приймається,  додається.

 

31.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,6823 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,6823 га» приймається,  додається.

 

32.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Чорногалу А.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                    гр. Чорногалу А.В.» приймається,  додається.

 

33.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,6 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,6 га» приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ремезу М.І.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ремезу М.І.» приймається,  додається.

 

35.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1578га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1578га» приймається,  додається.

 

36.Слухали: Про надання гр. Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

37.Слухали: Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 0,1000 га» приймається,  додається.

 

38.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 17.03.2020 № 53-17.1/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 17.03.2020 № 53-17.1/VIII» приймається,  додається.

 

39.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 2,4906 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею                         2,4906 га» приймається,  додається.

 

40.Слухали: Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

41.Слухали: Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею                      0,2681 га.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2681 га» приймається,  додається.

 

 

 

Міський голова                 С. Кравченко

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту