Протокол 6-ї сесії міської ради ІХ скликання

Порядок денний

6 чергова сесія ІХ скликання

від 02.04.2021

 Загальні питання 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 №2-69/IX “Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік”(Мартиновська О.).
 2. Про внесення змін до рішення від 18.04.2019№37-22/ VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської  ради об`єднаної територіальної громади» (Плахотнюк Л.)
 3. Про дозвіл на здійснення повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу (Плахотнюк Л.)
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 №3-9/ІХ «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» (Герус Т.).
 5. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.11.2017 №9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» (Герус Т.).
 6. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.09.2017 №6-15/ VІІІ «Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документації із землеустрою) виконкому» (Герус Т.).
 7. Про затвердження Положення про органи самоорганізації населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади (Герус Т.).
 8. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти (Різник О.А.)
 9. Про реорганізацію Лозуватського закладу дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади шляхом приєднання (Різник О.А.)
 10. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 2-63/IХ «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік». (Качан Н.Г.)
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 2-62/IХ «Про затвердження фінансового плану КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік» (Качан Н.Г.)
 12. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021 № 4-14/ІX «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»  (В.П.Уманець)
 13. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021 № 4-13/ІX «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік» (В.П.Уманець)
 14. Про затвердження статуту КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції (Яценко І.)
 15. Про затвердження статуту Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції(Яценко І.)
 16. Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади(Яценко І.)
 17. Про затвердженняСтатуту Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської радиоб’єднаної територіальної громади в новій редакції (Хапатько О.)
 18. Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі № 7143 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області в 2021-2022 роках (Леляк М.)
 19. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних  автобусів (Богурська Л.)
 20. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 09.02.2021 року № 4-42/ІХ «Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».(Курінний І.)
 21. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.(Курінний І.)
 22. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.(Курінний І.)
 23. Про погодження місця розташування рекламного засобу по вул. Г. Крут, м. Шпола.(Курінний І.)
 24. Про погодження місця розташування рекламного засобу по вул. Соборна, м. Шпола.(Курінний І.)
 25. Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громадина баланс ОСББ «Мрія – Кавказька»(Курінний І.)
 26. Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс ОСББ «Вулиця Соборна 35»(Курінний І.)
 27. Про проведення незалежної оцінки будівлі КП «Готель» Шпола-центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.(Курінний І.)
 28. Про затвердження Програми технічного переоснащення КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2026 роки.(Курінний І.)
 29. Про надання дозволу комунальному підприємству «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на укладання договору фінансового лізингу для придбання Екскаватора – навантажувача ДЕМ 1143.(Курінний І.)
 30. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна (Курінний І.)
 31. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 23.10.2020 № 61-6/VІIІ «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майна районної комунальної власності закладів освіти»(Курінний І.)
 32. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 23.10.2020 № 61-4/VІIІ «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів культури Шполянської районної ради» (Курінний І.)
 33. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Миру, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області (Курінний І.)
 34. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Кравченка, с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області
 35. Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Таранця, 13, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області(Курінний І.)
 36. Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Європейська, 2, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області(Курінний І.)
 37. Про надання згоди на безоплатне прийняття нерухомого, рухомого майна, у тому числі транспортних засобів, інших необоротних активів і майнових прав, які перебувають в управлінні юридичної особи – Центру надання соціальних послуг Шполянського району, із спільної власності територіальних громад сіл та міста Шполянського району в комунальну власність Шполянської міської об’єднаної територіальної громади в особі Шполянської міської ради ОТГ(Курінний І.)
 38. Про надання дозволу на  списання основних засобів(Курінний І.)
 39. Про звернення з ініціативою щодо передачі з державної у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади майна Центру надання адміністративних послуг Шполянської райдержадміністрації (Плахотнюк Л.)
 40. Внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2020 № 56-21/VIII «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» (Заєць C.)
 41. Про затвердження Положення про цільовий фонд Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко).

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Європейська, 6, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.
 2. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Ушакова, 87,  м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.
 3. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.
 4. Про затвердження акту приймання-передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.
 5. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,1538 га.
 7. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 8. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,3307 га.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,9258 га.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,2000 га.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу площею 0,1000 га.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2215 га.
 14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Маскисі В.В.
 16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 20.01.2017 номер запису 18673567.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5507 га.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1459 га.
 20. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020 № 52-38.26/VIII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,38 га».
 21. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 22.12.2020 № 2-71.14/IX «Про надання гр. Андреасян А.А дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»
 22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 23. Про надання гр. Настенко Т.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2492 га в оренду.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0348 га в оренду.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,8362 га.
 27. Про виділення гр. Горовенку О.С. земельної частки (пай) в натурі (на місцевості).
 28. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 29. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 13.10.2020 № 60-35.145/VIII «Про надання гр. Бабій О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 30. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-13.18/VIII «Про надання гр. Меркулову А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 31. Про скасування рішення Шполянської міської ради від 18.06.2020 № 56-36.15/VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Меркулову А.О.».
 32. Про надання гр. Ковбасі С.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 33. Про надання гр. Крадених В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 34. Про надання гр. Будьку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 35. Про надання гр. Кузьменку О.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 36. Про надання гр. Андрієнку О.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 37. Про надання гр. Різник Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 38. Про надання гр. Литус В.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 39. Про надання гр. Стеценку І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 40. Про надання гр. Фесун І.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 41. Про надання гр. Гордієнко В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 42. Про надання гр. Чорнозуб Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 43. Про надання гр. Скляр О.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 44. Про надання гр. Торбі Т.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 45. Про надання гр. Фисун М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 46. Про надання гр. Чорній Г.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 47. Про надання гр. Демченко Л.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 48. Про надання гр. Клименко Г.Г дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 49. Про надання гр. Фуркало Р.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 50. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,6491 га.
 51. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,4 га.
 52. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.
 53. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га.
 54. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.
 55. Про надання ШПОЛЯНСЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га в оренду.
 56. Про надання гр. Клименку М.К. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Чепуру А.С.
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гарбузенку Р.В.
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Заліщуку О.О.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Качкар В.І.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Прудиусу С.В.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Марштупі О.І.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0375 га.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Перегону В.М.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3292 га в оренду.
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4219 га в оренду.
 67. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669112.
 68. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 26.08.2014 номер запису 6799057.
 69. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 16.08.2014 номер запису 6702933.
 70. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7713351.
 71. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7716512.
 72. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2013 номер запису 2652772.
 73. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.05.2014 номер запису 5677735.
 74. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 22.12.2020 №2-71.43/ІХ «Про передачу ТОВ «Маяк –Агро» земельної ділянки площею 0,2323 га в оренду».
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1409 га в оренду.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1808 га в оренду.
 77. Про передачу СПОП «Відродження» земельних ділянок загальною площею 41,0832 га в оренду.
 78. Про надання гр. Байді В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га в оренду.
 79. Про надання гр. Байді В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га в оренду.
 80. Про передачу гр. Бондаренку С.В. земельної ділянки площею 1,2804 га в оренду.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0357 га в оренду.
 82. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2013 номер запису 2663495.
 83. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 23.11.2015 номер запису 12184380.
 84. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.11.2015 номер запису 12275094.
 85. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7714722.
 86. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.11.2015 номер запису 12274836.
 87. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.05.2014 номер запису 5678474.
 88. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9518659.
 89. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520338.
 90. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9519042.
 91. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.09.2013 номер запису 2689878, 2689911, 2689721, 2682378, 2689938,2687463, 2682499, 2682492, 2686307, 2682479, 2682430, 2682460.
 92. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520319.
 93. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.12.2015 номер запису 12603353.
 94. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 19.09.2006 за № 040679900031.
 95. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.02.2008 за № 040879900040.
 96. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 03.07.2018 номер запису 26867201.
 97. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.06.2007 за № 040779900030.
 98. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.02.2008 за № 040879900088.
 99. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.10.2018 номер запису 28288979.
 100. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.12.2010 за № 041079900054.
 101. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 03.07.2006 за № 040679900208.
 102. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.11.2005 за № 040579900371.
 103. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.04.2017 номер запису 20029105.
 104. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669092.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,6557 га.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0887 га.
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1155 га.
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6484 га.
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,1709 га.
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6287 га.
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1040 га.
 112. Внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.05.2020 № 55-5.40/VIII «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 113. Внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 09.02.2021 № 4-56.57/IX «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га».
 114. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 13.03.2014 номер запису 20029105.
 115. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 18.04.2006 за № 040679900096.
 116. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2007 за № 040779900014.
 117. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.09.2005 за №
 118. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.2002 за № 2.
 119. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.05.2002 за № 3.
 120. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 04.12.2013 номер запису 3684283.
 121. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 12.02.2007 за №
 122. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 02.04.2008 за № 040879900008.
 123. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 11,4246 га.
 124. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 16.04.2003 за № 7/1.
 125. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 20.03.2002 за № 3.
 126. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 04.12.2013 номер запису 3684769.
 127. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2014 номер запису 7117511.
 128. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.03.2014 номер запису 5152615.
 129. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.03.2007 за №
 130. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9518800.
 131. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520356.
 132. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5670631.
 133. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669162.
 134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Малихіну Р.Ю.
 135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Постернак О.А.
 136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1388 га в оренду.
 137. Про надання гр. Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3152 га в оренду.
 138. Про ініціювання передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0406 га.
 140. Про надання ТОВ «АВУАР» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 141. Про надання гр. Пасєці В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 142. Про надання згоди на поділ земельної ділянки площею 14,1000 га
 143. Про надання гр. Чугреєвій Н.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га в оренду.
 144. Про надання гр. Завгородньому О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 145. Про вилучення з користування гр. Паримуд О.Г. земельної ділянки.
 146. Про надання гр. Соловйову В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,40 га в оренду.
 147. Про затвердження гр. Мамітько Л.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 148. Про затвердження гр. Кавун В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 149. Про затвердження гр. Базик Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 150. Про затвердження гр. Діденко В.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 151. Про затвердження гр. Маскисі С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 152. Про затвердження гр. Сірману В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 153. Про затвердження гр. Дудник О.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 154. Про затвердження гр. Королю О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність.
 155. Про затвердження гр. Коноваленко Л.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність.
 156. Про надання гр. Корж О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 157. Про вилучення з користування гр. Околіти Г.Я. земельної ділянки.
 158. Про надання гр. Околітому А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 159. Про надання гр. Запорожцю М.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 160. Про надання гр. Рудас О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 161. Про вилучення з користування гр. Губи К.Г. земельної ділянки.
 162. Про надання гр. Темненко Л.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 163. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,3 га.
 164. Про надання гр. Околіті К.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 165. Про надання гр. Погорілому О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 166. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бойко В.С.
 167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0790 га в оренду.
 168. Про передачу гр. Бужанському О.І. земельної ділянки площею 0,1823 га в оренду.
 169. Про внесення змін до рішення Васильківської сільської ради Шполянського району Черкаської області від 24.09.2020 №56-6/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Фуркало Василю Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».
 170. Про надання КООПЗАГОТПРОМ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙСТ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га, для викупу.
 171. Про припинення договору оренди землі, який зареєстровано 25.12.2007 за №
 172. Внесення змін до договору оренди, який зареєстрований 30.04.2015 номер запису 9553955.
 173. Про надання гр. Нарадько О.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га, що перебуває у власності гр. Прищепи К.В.
 175. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Раку В.Д.
 176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бесарабу С.В.
 177. Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 21,5054 га.
 178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Крещенко М.С.
 179. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га.

 

 

 

 

 

Загальні  питання  

 

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 №2-69/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 №2-69/IX «Про бюджет Шполянської міської територіальної громади на 2021 рік»»  приймається, додається.

2.Слухали: Про внесення змін до рішення від 18.04.2019 №37-22/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської  ради об`єднаної територіальної громади».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 18.04.2019 №37-22/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської  ради об`єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

3.Слухали: Про дозвіл на здійснення повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про дозвіл на здійснення повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу» приймається,  додається.

4.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 №3-9/ІХ «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 №3-9/ІХ «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»» приймається,  додаєть.

 

5.Слухали:Про внесення змін до рішення міської ради від 02.11  № 9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 02.11.2017 №9-9/VІІІ «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 14.09.2017                       № 6-15/VІІІ  «Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документації із землеустрою) виконкому».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 14.09.2017 №6-15/VІІІ «Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документації із землеустрою) виконкому»» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про затвердження Положення про органи самоорганізації населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про органи самоорганізації населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про реорганізацію Лозуватського закладу дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади шляхом приєднання.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію Лозуватського закладу дошкільної освіти «Веселка» Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади шляхом приєднання» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020                 № 2-63/IХ «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 2-63/IХ «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020                               № 2-62/IХ «Про затвердження фінансового плану КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020  № 2-62/IХ «Про затвердження фінансового плану КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021                                         № 4-14/ІX «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                             М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021 № 4-14/ІX «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                          М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021                                № 4-13/ІX «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                         М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021 № 4-13/ІX «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня імені братів                                                                         М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської міської ради ОТГ на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про затвердження статуту КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження статуту КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про затвердження статуту Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження статуту Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції» приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи  мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи  мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про затвердження Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі № 7143 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області в                                                                                                             2021-2022 роках.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі № 7143 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області в                                                                                                             2021-2022 роках» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про затвердження Положення про  порядок  використання шкільних  автобусів.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про  порядок  використання шкільних  автобусів» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 09.02.2021 року № 4-42/ІХ «Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 09.02.2021 року № 4-42/ІХ «Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу по                           вул. Г. Крут, м. Шпола.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу по вул. Г. Крут, м. Шпола» приймається,  додається.

24.Слухали: Про погодження місця розташування рекламного засобу по вул. Соборна, м. Шпола.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження місця розташування рекламного засобу по вул. Соборна, м. Шпола» приймається,  додається.

 

25.Слухали: Про передачу житлового будинку з балансу  комунального підприємства «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громадина баланс ОСББ «Мрія – Кавказька».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу житлового будинку з балансу  комунального підприємства «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громадина баланс ОСББ «Мрія – Кавказька»» приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про передачу житлового будинку з балансу  комунального підприємства «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс ОСББ «Вулиця Соборна 35».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу житлового будинку з балансу  комунального підприємства «Комунальник» Шполянської  міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс ОСББ «Вулиця Соборна 35»» приймається,  додається.

27.Слухали: Про проведення незалежної оцінки будівлі КП «Готель»                           Шпола-центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення незалежної оцінки будівлі КП «Готель» Шпола-центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

28.Слухали: Про затвердження Програми технічного переоснащення                                         КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на  2021 – 2026 роки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми технічного переоснащення   КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на  2021 – 2026 роки» приймається,  додається.

 

29.Слухали: Про надання дозволу комунальному підприємству «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на укладання договору фінансового лізингу для придбання Екскаватора – навантажувача ДЕМ 1143.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу комунальному підприємству «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на укладання договору фінансового лізингу для придбання Екскаватора – навантажувача ДЕМ 1143» приймається,  додається.

 

30.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна» приймається,  додається.

 

31.Слухали: Про внесення доповнень до рішення міської ради від 23.10.2020

№ 61-6/VІIІ «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майна районної комунальної власності закладів освіти».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення доповнень до рішення міської ради від 23.10.2020

№ 61-6/VІIІ «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майна районної комунальної власності закладів освіти»» приймається,  додається.

 

32.Слухали: Про внесення доповнень до рішення міської ради від 23.10.2020                                              № 61-4/VІIІ «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів культури  Шполянської районної ради».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення доповнень до рішення міської ради від 23.10.2020 № 61-4/VІIІ «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів культури  Шполянської районної ради»» приймається,  додається.

 

33.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Миру, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Миру, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території по

вул. Кравченка, с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Кравченка, с. Лебедин Звенигородського району Черкаської області» приймається,  додається.

35.Слухали: Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по                             вул. Таранця, 13, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Таранця, 13, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» приймається,  додається.

 

36.Слухали: Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Європейська, 2,  м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі по вул. Європейська, 2,  м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» приймається,  додається.

37.Слухали: Про надання згоди на безоплатне прийняття нерухомого, рухомого майна, у тому числі транспортних засобів, інших необоротних активів і майнових прав, які перебувають в управлінні юридичної особи – Центру надання соціальних послуг Шполянського району, із спільної власності територіальних громад сіл та міста Шполянського району в комунальну власність Шполянської міської об’єднаної територіальної громади в особі Шполянської міської ради  ОТГ.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття нерухомого, рухомого майна, у тому числі транспортних засобів, інших необоротних активів і майнових прав, які перебувають в управлінні юридичної особи – Центру надання соціальних послуг Шполянського району, із спільної власності територіальних громад сіл та міста Шполянського району в комунальну власність Шполянської міської об’єднаної територіальної громади в особі Шполянської міської ради  ОТГ» приймається,  додається.

 

38.Слухали: Про надання дозволу на  списання основних засобів.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на  списання основних засобів» приймається,  додається.

 

39.Слухали: Про звернення з ініціативою щодо передачі з державної у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади майна Центру надання адміністративних послуг Шполянської райдержадміністрації.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення з ініціативою щодо передачі з державної у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади майна Центру надання адміністративних послуг Шполянської райдержадміністрації» приймається,  додається.

 

40.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2020                                 № 56-21/VIII  «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2020 № 56-21/VIII  «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»» приймається,  додається.

 

41.Слухали: Про затвердження Положення про цільовий фонд Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про цільовий фонд Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

 

 

 

 

 

Земельні  питання

 

1.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Європейська, 6, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Європейська, 6, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Ушакова, 87,  м. Шпола Звенигородського району Черкаської області.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Ушакова, 87,  м. Шпола Звенигородського району Черкаської області» приймається, додається.

3.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані в межах населених пунктів» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про затвердження акту приймання-передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження акту приймання-передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів» приймається,  додається.

 

6.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,1538 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                          площею 2,1538 га» приймається,  додається.

7.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

9.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,3307 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності                                         площею 0,3307 га» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,9258 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності                                         площею 0,9258 га» приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,2000 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності                                 площею 0,2000 га » приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу площею 0,1000 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу площею 0,1000 га» приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2215 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2215 га» приймається,  додається.

 

14.Слухали: Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам» приймається,  додається.

 

15.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Маскисі В.В.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Маскисі В.В.» приймається,  додається.

 

16.Слухали: Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» приймається,  додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 20.01.2017 номер запису 18673567.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 20.01.2017 номер запису 18673567» приймається,  додається.

 

18.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5507 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5507 га» приймається,  додається.

 

19.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1459 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1459 га» приймається,  додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020 № 52-38.26/VIII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,38 га».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.02.2020 № 52-38.26/VIII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,38 га»» приймається,  додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 22.12.2020 № 2-71.14/IX «Про надання гр. Андреасян А.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 22.12.2020 № 2-71.14/IX «Про надання гр. Андреасян А.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення                             земельної ділянки»» приймається,  додається.

 

22.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

23.Слухали: Про надання гр. Настенко Т.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Настенко Т.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

24.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2492 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2492 га в оренду» приймається,  додається.

25.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0348 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0348 га в оренду» приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,8362 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,8362 га» приймається,  додається.

 

27.Слухали: Про виділення гр. Горовенку О.С. земельної частки (пай) в натурі (на місцевості).

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про виділення гр. Горовенку О.С. земельної частки (пай) в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

28.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків   в м. Шпола.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола» приймається,  додається.

 

29.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 13.10.2020 № 60-35.145/VIII «Про надання гр. Бабій О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 13.10.2020 № 60-35.145/VIII «Про надання гр. Бабій О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

30.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-13.18/VIII «Про надання гр. Меркулову А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-13.18/VIII «Про надання гр. Меркулову А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

 

31.Слухали: Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-13.18/VIII «Про надання гр. Меркулову А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про скасування рішення Шполянської міської ради від 23.12.2019 № 47-13.18/VIII «Про надання гр. Меркулову А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

 

32.Слухали: Про надання гр. Ковбасі С.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Ковбасі С.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

33.Слухали: Про надання гр. Крадених В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Крадених В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

34.Слухали: Про надання гр. Будьку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Будьку Є.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

35.Слухали: Про надання гр. Кузьменку О.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Кузьменку О.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

36.Слухали: Про надання гр. Андрієнку О.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Андрієнку О.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

37.Слухали: Про надання гр. Різник Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Різник Т.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

38.Слухали: Про надання гр. Литус В.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Литус В.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

39.Слухали: Про надання гр. Стеценку І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Стеценку І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

40.Слухали: Про надання гр. Фесун І.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Фесун І.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

41.Слухали: Про надання гр. Гордієнко В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Гордієнко В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

42.Слухали: Про надання гр. Чорнозуб Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Чорнозуб Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

43.Слухали: Про надання гр. Скляр О.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Скляр О.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

44.Слухали: Про надання гр. Торбі Т.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Торбі Т.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

45.Слухали: Про надання гр. Фисун М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Фисун М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

46.Слухали: Про надання гр. Чорній Г.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Чорній Г.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

47.Слухали: Про надання гр. Демченко Л.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Демченко Л.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

48.Слухали: Про надання гр. Клименко Г.Г дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Клименко Г.Г дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

49.Слухали: Про надання гр. Фуркало Р.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Фуркало Р.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

50.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,6491 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки                                                           площею 3,6491 га» приймається,  додається.

 

51.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,4 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,4 га» приймається,  додається.

 

52.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок» приймається,  додається.

 

53.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною                                площею 0,60 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га» приймається,  додається.

 

54.Слухали: Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення права постійного користування земельними ділянками» приймається,  додається.

55.Слухали:Про надання ШПОЛЯНСЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання ШПОЛЯНСЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га в оренду» приймається,  додається.

 

56.Слухали: Про надання гр. Клименку М.К. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Клименку М.К. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

57.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Чепуру А.С.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Чепуру А.С.» приймається,  додається.

 

58.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гарбузенку Р.В.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                          гр. Гарбузенку Р.В.» приймається,  додається.

 

59.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Заліщуку О.О.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у                                                               власність гр. Заліщуку О.О.» приймається,  додається.

60.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Качкар В.І.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Качкар В.І.» приймається,  додається.

61.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Прудиусу С.В.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                             гр. Прудиусу С.В.» приймається,  додається.

 

62.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Марштупі О.І.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                       гр. Марштупі О.І.» приймається,  додається.

63.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0375 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0375 га» приймається,  додається.

 

64.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Перегону В.М.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                           гр. Перегону В.М.» приймається,  додається.

 

65.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3292 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3292 га в оренду» приймається,  додається.

 

66.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4219 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4219 га в оренду» приймається,  додається.

67.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669112.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669112» приймається,  додається.

 

68.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 26.08.2014 номер запису 6799057.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 26.08.2014 номер запису 6799057» приймається,  додається.

 

69.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 16.08.2014 номер запису 6702933.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 16.08.2014 номер запису 6702933» приймається,  додається.

70.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7713351.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7713351» приймається,  додається.

71.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7716512.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7716512» приймається,  додається.

72.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2013 номер запису 2652772.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2013 номер запису 2652772» приймається,  додається.

73.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.05.2014 номер запису 5677735.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.05.2014 номер запису 5677735» приймається,  додається.

74.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 22.12.2020 №2-71.43/ІХ «Про передачу                 ТОВ «Маяк –Агро» земельної ділянки площею 0,2323 га в оренду».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 22.12.2020 №2-71.43/ІХ «Про передачу  ТОВ «Маяк –Агро» земельної ділянки площею 0,2323 га в оренду»» приймається,  додається.

75.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1409 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1409 га в оренду» приймається,  додається.

76.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1808 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1808 га в оренду» приймається,  додається.

77.Слухали: Про передачу СПОП «Відродження» земельних ділянок загальною площею 41,0832 га  в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу СПОП «Відродження» земельних ділянок загальною площею 41,0832 га  в оренду» приймається,  додається.

78.Слухали: Про надання гр. Байді В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Байді В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га в оренду» приймається,  додається.

79.Слухали: Про надання гр. Байді В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Байді В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га в оренду» приймається,  додається.

80.Слухали: Про передачу гр. Бондаренку С.В. земельної ділянки площею 1,2804 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу гр. Бондаренку С.В. земельної ділянки площею 1,2804 га в оренду» приймається,  додається.

81.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0357 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0357 га в оренду» приймається,  додається.

82.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2013 номер запису 2663495.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2013 номер запису 2663495» приймається,  додається.

83.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 23.11.2015 номер запису 12184380.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 23.11.2015 номер запису 12184380» приймається,  додається.

84.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.11.2015 номер запису 12275094.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.11.2015 номер запису 12275094» приймається,  додається.

85.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7714722.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.11.2014 номер запису 7714722» приймається,  додається.

86.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.11.2015 номер запису 12274836.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.11.2015 номер запису 12274836» приймається,  додається.

87.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.05.2014 номер запису 5678474.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.05.2014 номер запису 5678474» приймається,  додається.

88.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9518659.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9518659» приймається,  додається.

89.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520338.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520338» приймається,  додається.

90.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9519042.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9519042» приймається,  додається.

91.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.09.2013 номер запису 2689878, 2689911, 2689721, 2682378, 2689938,2687463, 2682499, 2682492, 2686307, 2682479, 2682430, 2682460.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.09.2013 номер запису 2689878, 2689911, 2689721, 2682378, 2689938,2687463, 2682499, 2682492, 2686307, 2682479, 2682430, 2682460» приймається,  додається.

92.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520319.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520319» приймається,  додається.

93.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.12.2015 номер запису 12603353.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 17.12.2015 номер запису 12603353» приймається,  додається.

94.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 19.09.2006 за № 040679900031.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 19.09.2006 за № 040679900031» приймається,  додається.

95.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.02.2008 за № 040879900040.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.02.2008 за № 040879900040» приймається,  додається.

96.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 03.07.2018 номер запису 26867201.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 03.07.2018 номер запису 26867201» приймається,  додається.

97.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.06.2007 за № 040779900030.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.06.2007 за № 040779900030» приймається,  додається.

98.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.02.2008 за № 040879900088.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.02.2008 за № 040879900088» приймається,  додається.

99.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.10.2018 номер запису 28288979.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.10.2018 номер запису 28288979» приймається,  додається.

100.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.12.2010 за № 041079900054.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.12.2010 за № 041079900054» приймається,  додається.

101.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 03.07.2006  за № 040679900208.

Виступив: Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 03.07.2006  за № 040679900208» приймається,  додається.

102.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.11.2005  за № 040579900371.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.11.2005  за № 040579900371» приймається,  додається.

103.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.04.2017 номер запису 20029105.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.04.2017 номер запису 20029105» приймається,  додається.

104.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669092.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014 номер запису 5669092» приймається,  додається.

105.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею  2,6557  га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею  2,6557  га» приймається,  додається.

106.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0887 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0887 га» приймається,  додається.

107.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1155 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1155 га» приймається,  додається.

108.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6484 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6484 га» приймається,  додається.

109.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,1709 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,1709 га» приймається,  додається.

110.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6287 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6287 га» приймається,  додається.

111.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1040 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1040 га» приймається,  додається.

112.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.05.2020  № 55-5.40/VIII «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.05.2020    № 55-5.40/VIII «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»» приймається,  додається.

113.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 09.02.2021  № 4-56.57/IX «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 09.02.2021 № 4-56.57/IX «Про надання КП «Комунальник» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га»» приймається,  додається.

114.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 13.03.2014 номер запису 20029105.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 13.03.2014 номер запису 20029105» приймається,  додається.

115.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 18.04.2006 за № 040679900096.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 18.04.2006 за № 040679900096» приймається,  додається.

116.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2007 за № 040779900014.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2007 за № 040779900014» приймається,  додається.

117.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.09.2005 за №  040579900006.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.09.2005 за №  040579900006» приймається,  додається.

118.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано  24.05.2002 за № 2.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано  24.05.2002 за № 2» приймається,  додається.

119.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.05.2002 за № 3.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.05.2002 за № 3» приймається,  додається.

120.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 04.12.2013 номер запису 3684283.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 04.12.2013 номер запису 3684283» приймається,  додається.

121.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 12.02.2007  за №  040779900020.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 12.02.2007  за №  040779900020» приймається,  додається.

122.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 02.04.2008 за № 040879900008.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 02.04.2008 за № 040879900008» приймається,  додається.

123.Слухали: Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 11,4246 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 11,4246 га» приймається,  додається.

124.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 16.04.2003 за № 7/1.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 16.04.2003 за № 7/1» приймається,  додається.

125.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 20.03.2002 за № 3.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 20.03.2002 за № 3» приймається,  додається.

126.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 04.12.2013 номер запису 3684769.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 04.12.2013 номер запису 3684769» приймається,  додається.

127.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2014 номер запису 7117511.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2014 номер запису 7117511» приймається,  додається.

128.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.03.2014 номер запису 5152615.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.03.2014 номер запису 5152615» приймається,  додається.

129.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.03.2007  за №  040779900001.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 05.03.2007  за №  040779900001» приймається,  додається.

130.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015  номер запису 9518800.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015  номер запису 9518800» приймається,  додається.

131.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520356.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 27.04.2015 номер запису 9520356» приймається,  додається.

132.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014  номер запису 5670631.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014  номер запису 5670631» приймається,  додається.

133.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014  номер запису 5669162.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 14.05.2014  номер запису 5669162» приймається,  додається.

 

134.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Малихіну Р.Ю.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                        гр. Малихіну Р.Ю.» приймається,  додається.

135.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Постернак О.А.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                         гр. Постернак О.А.» приймається,  додається.

136.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1388 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1388 га в оренду» приймається,  додається.

137.Слухали: Про надання гр. Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3152 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Богачу М.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3152 га в оренду» приймається,  додається.

138.Слухали: Про ініціювання передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ініціювання передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається,  додається.

139.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0406 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0406 га» приймається,  додається.

140.Слухали: Про надання  ТОВ «АВУАР» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання  ТОВ «АВУАР» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду» приймається,  додається.

141.Слухали: Про надання  гр. Пасєці В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання  гр. Пасєці В.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду» приймається,  додається.

142.Слухали: Про надання згоди на поділ земельної ділянки                                                площею 14,1000 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на поділ земельної ділянки площею 14,1000 га» приймається,  додається.

143.Слухали: Про надання гр. Чугреєвій Н.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Чугреєвій Н.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га в оренду» приймається,  додається.

144.Слухали: Про надання гр. Завгородньому О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Завгородньому О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

145.Слухали: Про вилучення з користування гр. Паримуд О.Г. земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення з користування                                          гр. Паримуд О.Г. земельної ділянки» приймається,  додається.

146.Слухали: Про надання гр. Соловйову В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,40 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Соловйову В.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,40 га в оренду» приймається,  додається.

147.Слухали: Про затвердження гр. Мамітько Л.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Мамітько Л.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

148.Слухали: Про затвердження гр. Кавун В.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Кавун В.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

149.Слухали: Про затвердження гр. Базик Г.М.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Базик Г.М.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

150.Слухали: Про затвердження гр. Діденко В.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Діденко В.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

151.Слухали: Про затвердження гр. Маскисі С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Маскисі С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

152.Слухали: Про затвердження гр. Сірману В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Сірману В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

153.Слухали: Про затвердження гр. Дудник О.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Дудник О.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

154.Слухали: Про затвердження гр. Королю О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Королю О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність» приймається,  додається.

155.Слухали: Про затвердження гр. Коноваленко Л.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження гр. Коноваленко Л.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність» приймається,  додається.

156.Слухали: Про надання гр. Корж О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Корж О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

157.Слухали: Про вилучення з користування гр. Околіти Г.Я. земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення з користування                                           гр. Околіти Г.Я. земельної ділянки» приймається,  додається.

158.Слухали: Про надання гр. Околітому А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Околітому А.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

159.Слухали: Про надання гр. Запорожцю М.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Запорожцю М.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

160.Слухали: Про надання гр. Рудас О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Рудас О.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

161.Слухали: Про вилучення з користування гр. Губи К.Г. земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення з користування гр. Губи К.Г. земельної ділянки» приймається,  додається.

162.Слухали: Про надання гр. Темненко Л.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Темненко Л.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

163.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,3 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,3 га» приймається,  додається.

164.Слухали: Про надання гр. Околіті К.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Околіті К.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

165.Слухали: Про надання гр. Погорілому О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Погорілому О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

166.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бойко В.С.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бойко В.С.» приймається,  додається.

167.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0790 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0790 га в оренду» приймається,  додається.

168.Слухали: Про передачу гр. Бужанському О.І. земельної ділянки площею 0,1823 га в оренду.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу гр. Бужанському О.І. земельної ділянки площею 0,1823 га в оренду» приймається,  додається.

169.Слухали: Про внесення змін до рішення Васильківської сільської ради Шполянського району Черкаської області від 24.09.2020 №56-6/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Фуркало Василю Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Васильківської сільської ради Шполянського району Черкаської області від 24.09.2020 №56-6/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Фуркало Василю Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»» приймається,  додається.

170.Слухали: Про надання КООПЗАГОТПРОМ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙСТ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га, для викупу.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання КООПЗАГОТПРОМ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙСТ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га, для викупу» приймається,  додається.

171.Слухали: Про припинення договору оренди землі, який зареєстровано 25.12.2007 за № 040779900093.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення договору оренди землі, який зареєстровано 25.12.2007 за № 040779900093» приймається,  додається.

172.Слухали: Про внесення змін до договору оренди, який зареєстрований 30.04.2015 номер запису 9553955.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди, який зареєстрований 30.04.2015 номер запису 9553955» приймається,  додається.

173.Слухали: Про надання гр. Нарадько О.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Нарадько О.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається,  додається.

 

174.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га, що перебуває у власності                                                гр. Прищепи К.В.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га, що перебуває у власності гр. Прищепи К.В.» приймається,  додається.

 

175.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Раку В.Д.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Раку В.Д.» приймається,  додається.

 

176.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бесарабу С.В.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бесарабу С.В.» приймається,  додається.

177.Слухали: Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 21,5054 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 21,5054 га» приймається,  додається.

 

178.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Крещенко М.С.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність                                                           гр. Крещенко М.С.» приймається,  додається.

179.Слухали: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною                                   площею 3,0 га.

Виступила: Каландирець Т.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га» приймається,  додається.

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Т. КАЛАНДИРЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.

Поділитись:
Перейти до вмісту