Рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2016 № 12-9/VІІ” 2

 У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 20-4/VIІ

 

від 17 лютого 2017 року

 

Про внесення змін до рішення

міської ради від 12.07.2016 № 12-9/VІІ

 

Відповідно до пункту 24 статті 26, ст.59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10, 12, Податкового кодексу України, в зв’язку з набранням чинності п. 30 розділу 1 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791-VIII,

міська рада вирішила:

1.  Внести в рішення міської ради від 12.07.2016 № 12-9/VII «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) в м. Шпола на 2017 рік», такі зміни:

абзац 3 п.4 даного рішення викласти в редакції:

«Ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, які є власниками такої нерухомості, не може перевищувати 1,5 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр бази оподаткування на рік і становить:»

п.п. в)  п.4 даного рішення викласти в редакції:

«в) за будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування – 0,35 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр бази оподаткування на рік;»

п.п. е)  п.4 даного рішення викласти в редакції:

«е) господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо – 0 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр бази оподаткування на рік

2. Начальнику загального відділу міської ради (Шумейко В.П.) внести відповідні зміни до рішення ради.

3. Оприлюднити дане рішення згідно до чинного законодавства на офіційному сайті Шполянської міської ради та в засобах масової інформації. 

4. Рішення застосовується з моменту опублікування.

5. Екземпляр рішення направити Шполянському відділенню Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, для використання в роботі.

6. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на фінансовий відділ міської ради та постійну депутатську комісію з питань  планування бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                                                            С.В.Кравченко

 

Підготувала:

Кулішова М.В.

Поділитись:
Перейти до вмісту