Пільги ТГ

У Шполянській громаді надають вагому матеріальну та ментальну підтримку ветеранам та членам їх родин, діють програми підтримки 

 1. Щорічна виплата одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС — 2 000 грн.
 2. Щорічна виплата грошової допомоги військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях  у російсько-українській війні — 2 000 грн.
 3. Одноразова грошова допомога пораненим військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях російсько-української війни — до 25 000 грн.
 4. Одноразова грошова допомога родичам загиблих (померлих) військово-службовців, які брали участь у бойових діях  російсько-української війни — 100 000 грн.
 5. Щомісячна виплата  матеріальної допомоги (стипендії) членам сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та військовослужбовців, які брали участь у бойових діях російсько-української війни — 2 000 грн.
 6. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО та учасників бойових дій, пов’язаних із обороною країни від військової агресії російської федерації — 160 000 грн. на рік
 7. Одноразова грошова допомога на вирішення житлово-комунальних потреб в опалювальний період членам сімей осіб, які беруть безпосередньо участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України — 3 000 грн.
 8. Фінансування витрат на здійснене поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій: – оплата ритуальної атрибутики — до 10 000 грн. – оплата поминального обіду в день поховання — до 35 000 грн.
 9. Кредитне придбання житла учасникам АТО/ООС і бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та членам їх сімей на 2023 р.: – 415,8- міський бюджет; – 46,2- обласний бюджет
 10. Безкоштовне навчання в мистецькій школі дітей учасників оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, постраждалих учасників Революції Гідності, та дітей, батьки яких загинули або померли внаслідок отриманих поранень та (або) захворювань, пов’язаних із захистом Батьківщини, виконанням обов’язків військової служби (службових обов’язків), участю у Революції Гідності або зникли безвісти під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України.
 11. Безкоштовне харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади вихованців із числа дітей учасників оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, постраждалих учасників Революції Гідності, та дітей, батьки яких загинули або померли внаслідок отриманих поранень та (або) захворювань, пов’язаних із захистом Батьківщини, виконанням обов’язків військової служби (службових обов’язків), участю у Революції Гідності або зникли безвісти під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України.
 12. Соціальний супровід учасників оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісти під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, а також надають послуги психологічної підтримки (індивідуальні консультації, сімейне консультування, тренінги, групи взаємопідтримки) учасникам оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісти під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України.
 13. Розгляд клопотання членів родин сімей загиблих (померлих) під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дитині, а також особі, яка під час здійснення антитерористичної операції і заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації не досягла 18 років (повноліття)  і внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали фізичні чи психологічні травми.
Поділитись:
Перейти до вмісту