Плетінь Віталій Володимирович

ПЛЕТІНЬ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства

Графік прийому громадян:
четвер
9-00 до 13-00
14-00 до 16-00

Біографія

ПЛЕТІНЬ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Дата народження: 30.01.1986

ОСВІТА

Має вищу освіту. Закінчив НУХТ м. Київ.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

2009-2012 рр. – головний інженер Шполянського виробничого управління житлово-комунального господарства.
2012-2016 рр. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Шполянської міської ради.
З 2016 р. – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Шполянської міської ради.
10 липня 2020 року – призначений на посаду першого заступника голови з питань житлово-комунального господарства

СІМЕЙНИЙ СТАН

Одружений, виховує сина.

Повноваження

Відповідно до розпорядження міського голови від від 30.01.2018 № 34-к/тр «Про розподіл обов’язків між міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючою справами виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»

У випадку відсутності чи неможливості виконання своїх функцій міським головою виконує повноваження, зазначені в частині 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за виключенням питань, що стосуються діяльності міської ради.

Уповноважений представляти інтереси виконавчого комітету міської ради та міської ради в будь-яких підприємствах, установах, організаціях незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності, перед фізичними особами, у нотаріуса з питань підписання договорів, які укладає міська рада, виконавчий комітет міської ради, в тому числі договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг, що закуповуються за державні кошти, а також підписувати договори з питань фінансово-господарської діяльності та фінансові документи, за дорученням міського голови або у разі його відсутності.

Відповідає перед міським головою за здійснення відповідними виконавчими органами ради та її виконавчим комітетом повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства:

– в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою, енергетики, транспорту та зв’язку;

– обліку громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов, розподілу і надання відповідно до законодавства житла;

– у галузі будівництва, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом багатоповерхових житлових будинків, об’єктів соціальної сфери та охорони здоров’я, промислового будівництва.

Забезпечує вирішення питань згідно вищевказаних повноважень, здійснює роботу з відповідними документами, що надходять до міської ради, та підписує їх в межах своєї компетенції згідно розподілу обов’язків.

Здійснює контроль за станом мобілізаційної підготовки та рівнем мобілізаційної готовності виконавчих органів міської ради.

Забезпечує здійснення заходів, пов’язаних з цивільним захистом в місті. Організовує здійснення необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Координує діяльність громадських об’єднань з охорони громадського порядку та кордону.
Здійснює контроль за забезпеченням громадського порядку при проведенні масових заходів.

Очолює постійну комісію виконавчого комітету по житлових питаннях (ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») та комітет з конкурсних торгів.

Координує роботу ринків та організацію торгівлі в місті, роботу КП «Комунальник – Сервіс», КП «Благоустрій», КП «Готель «Шпола-Центр», КП «Муніципальна інспекція», КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля», відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення; господарського відділу.

Декларації

Поділитись:
Перейти до вмісту